FİNANS

VİOP Eğitimi’ne Yoğun Katılım

2015-02-25 13:57:07

Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP), 4 Şubat 2015 tarihinde “VİOP Eğitimi” gerçekleştirdi. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nde gerçekleşen etkinliğe finans sektörü çalışanları, yatırımcılar ve üniversite öğrencileri yoğun bir katılım ile VİOP’a olan ilgilerini gösterdiler. 150 kişilik kontenjanın kısa sürede dolduğu eğitim önümüzdeki günlerde tekrar düzenlenecektir.

Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP), 4 Şubat 2015 Çarşamba günü, VİOP Eğitimi düzenlendi. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Eğitim Salonu’nda düzenlenen seminere finans sektörü çalışanları, bireysel yatırımcılar ve üniversite öğrencileri katıldı.

Semineri veren Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası uzmanı Bayram Veli Salur; Borsa İstanbul'da işlem gören türev araçların işleyiş esasları ve risk yönetimindeki kullanımını detaylı bir şekilde katılımcılar ile paylaştı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği VİOP eğitimine gelen taleplerin karşılanması amacıyla önümüzdeki günlerde aynı eğitimin tekrarı yapılacaktır.

BIST 100

XU100

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın