FİNANS

***EKGYO***HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Toptan Satışlar Pazarı İşlemlerine İlişkin Bildirim )


***EKGYO***HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Toptan Satışlar Pazarı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

BORSA İSTANBUL A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ("Emlak Konut" veya "Şirket")'nin 2.500.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, 1.300.000.000 TL artırılarak 3.800.000.000 TL'ye artırılması dolayısıyla, artırılan 1.300.000.000 TL'lik kısmı temsil eden 130.000.000.000 adet B grubu paylar, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (alıcı ve satıcı üye) aracılığı ile 1 (bir) lot (beheri 1 kuruş nominal değerde 100 adet pay) için belirlenecek halka arz fiyatından Toptan Satış Pazarı'nda satılacaktır.

Bu çerçevede satışa konu paylar, SPK'nın ihraç belgesine dayanılarak ve Şirket'in talebiyle, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde, 12.11.2013 tarihine kadar "Borsa'da işlem gören nitelikte" ihraç edilecektir.

Söz konusu işlemde 1 lot için pay bedeli Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Satışlar Pazarı ("TSP")'nın Kuruluş ve İşleyiş Esasları Genelgesi dahilinde belirlenecek bir fiyat aralığı içinde serbestçe belirlencektir.

Fiyat aralığı ilan edilecek sirkülerde belirtilecektir.

TSP'de satış işleminin 12.11.2013 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Alıcı ve satıcı üye, takas işlemini Borsa dışında gerçekleştirecektir. Borsa dışında gerçekleştirilecek takas işlemine ilişkin ibraname ilişikte sunulmuş olup, takasın gerçekleştirileceği tarihi izleyen en geç 2 iş günü içinde takas sonuçlarına ilişkin belgeler Borsanıza teslim edilecektir.

Söz konusu TSP işleminin Borsanız Toptan Satışlar Pazarı'nda gerçekleştirilmesi hususunu müsaadelerinize arz ederiz.

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.


http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=318079


BIST
04 Kasım 2013 06:05
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın