FİNANS

***KARSN*** KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.( İhraç Tavanına İlişkin Bildirim


***KARSN*** KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.( İhraç Tavanına İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Borçlanma Aracı İhracına İlişkin SPK Onayı hk.
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yetkili Organ Karar Tarihi 19.06.2017
İhraç Tavanı Tutarı 200.000.000
Para Birimi TRY
İhraç Tavanı Kıymet Türü Borçlanma Aracı
Satış Türü Tahsisli-Nitelikli Yatırımcıya Satış
Yurt İçi / Yurt Dışı Yurt İçi
SPK Başvuru Tarihi 13.07.2017
SPK Başvuru Sonucu ONAY
SPK Onay Tarihi 11.08.2017
İhraç Tavanı Son Geçerlilik Tarihi 11.08.2018

Ek Açıklamalar
Şirketimizin, tahvil ihracına yönelik olarak almış olduğu 19 Haziran 2017 tarihli Yönetim Kurulu kararı çerçevesinde, azami 200.000.000 TL (ikiyüzmilyon Türk Lirası) nominal değerli, yurtiçinde, bir veya birden çok seferde, halka arz edilmeksizin tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satışı yapılmak üzere tahvil ihraç edilmesine, ihraç edilmesi planlanan tahvilin 4 yıla kadar vadeli 3 ayda bir kupon ödemeli, değişken faizli ve vade sonunda anapara ödemeli olmasına, karar verilmiş olup, planlanan tahvil ihracı ile ilgili olarak Şirketimiz tarafından 13 Temmuz 2017 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş.'ye başvuruda bulunulmuş ve gerekli özel durum açıklamaları Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılmıştır.
Şirketimizin yurt içinde halka arz edilmeksizin tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satış suretiyle ihraç edilmesi planlanan tahvillere/finansman bonolarına ilişkin 200.000.000 TL tutarındaki ihraç tavanını içeren ihraç belgesinin Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmasına ilişkin talebinin, ihraç edilecek tahvillerin/finansman bonolarının tamamına ilişkin ödeme yükümlülükleri için hakim ortağımız Kıraça Holding A.Ş. tarafından garanti verilmesi suretiyle olumlu karşılanmasına karar verildiği 11 Ağustos 2017 tarih ve 2017/29 sayılı SPK Bülteni'nde açıklanmıştır. Kamuoyu ve yatırımcıların bilgilerine sunulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/625067


BIST
11 Ağustos 2017 10:05
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın