FİNANS

***ENJSA*** ENERJİSA ENERJİ A.Ş.( Genel Kurul Bildirimi


***ENJSA*** ENERJİSA ENERJİ A.Ş.( Genel Kurul Bildirimi )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
.
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Karar Tarihi
14/11/2017
Genel Kurul Toplantı Türü
Olağanüstü (Extraordinary)
Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi
.
Tarih
14/11/2017
Saati
11:00
Adresi
Sabancı Center, 4. Levent İSTANBUL
Gündem
1. Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması. 2. Şirket esas sözleşmesinin 1. 4. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 19. 20. 21. 22. ve 23. maddelerinin değişikliği ve şirket esas sözleşmesi'ne 24., 25.,26. Maddelerin eklenmesi konusunun görüşülüp karara bağlanması. 3. Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi
Alınan Kararlar / Görüşülen Konular
1. Şirket esas sözleşmesinin 13. maddesi gereği Toplantı Başkanlığı görevini Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Göçmen üstlendi. Toplantı Başkanı Mehmet Göçmen, Oy Toplama Memurluğu görevini Didem Mutlu'ya, Tutanak Yazmanlığı görevini ise Ihsan Erbil Bayçöl'e verdi. Katılanların oy birliği ile gündeme 3'üncü madde olarak Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi maddesi ilave edildi. 2. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nden verilen izin yazılarında ve eklerinde belirtildiği gibi şirket esas sözleşmesinin değiştirilmesine ve yeni metinlerin aynen kabulüne oy birliği ile karar verildi. 3. 10.11.2015 tarihinde seçilen Yönetim Kurulu Üyelerinin görev süresi ile sınırlı olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeliklerine Alan Richard Bevan ile T. Levent Demirağ'ın seçilmesine, oy birliği ile karar verildi.
Genel Kurul Tescil Tarihi
14/11/2017
Açıklamalar

ENERJİSA ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ'NİN 14.11.2017 TARİHİNDE YAPILAN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞIDIR.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/641286


BIST
15 Kasım 2017 10:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın