FİNANS

***TRNSK*** TRANSTÜRK HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***TRNSK*** TRANSTÜRK HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu'nun IG Ventures Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (IG Ventures) 'ni muhatap 22/02/2018 tarih ve 29833736-105.01.01.01-E.2084 sayılı yazısı (Ek) ile,  Kurul'un 22.02.2018 tarih ve 8/244 sayılı toplantısında,  - Şirketimizin yönetim kontrolünde yaşandığı belirtilen değişiklik nedeniyle, Kuru'un II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği'nin 18/1-(a) maddesi hükümleri çerçevesinde pay alım teklifinde bulunma zorunluluğuna muafiyet verilmesi talebinin bu aşamada işlemden kaldırılmasına, - Zeynep Aşkın Korkmaz ile Hüseyin Ural Aküzüm arasında imzalanan 07.12.2017 tarihli sözleşmenin, Şirketimizin esas sözleşmesine uygun olarak yeniden düzenlenmesi ve yeniden düzenlenmiş sözleşmeye göre, Şirketimizin yönetim kontrolünün sözleşmenin taraflarından birine geçtiğinin tespit edilmesi durumunda, Kurul'a tekrar başvuruda bulunulması gerektiği hususlarında  IG Ventures ve Zeynep Aşkın Korkmaz'ın bilgilendirilmesine, - Şirketimizin, Kurul'un 09.12.2016 tarih ve 34/1205 sayılı Kararı'nın gereklerinin yerine getirilmesi gerektiği hususunda bilgilendirilmesine karar verildiği bildirilmiştir. Söz konusu Kurul Kararı uyarınca gerekli iş ve işlemler en kısa sürede tamamlanarak Kurul'a iletilecektir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/662238


BIST
23 Şubat 2018 11:12
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın