FİNANS

***SASA*** SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***SASA*** SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği (II-14.1) kapsamında son yayın tarihi 10.05.2018 olan şirketimizin 2018 yılı 1. 3 aylık konsolide finansal tablolarının yayınlanması için, şirketimizce başvurusu yapılan teşvik belgesindeki destek unsurlarının detaylarının yer aldığı Bakanlar Kurulu Kararı'nın T.C. Resmi Gazetesi'nde yayınlanması beklentisi nedeniyle ek süre taleplerimiz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından olumlu karşılanmıştır.
Teşvik unsurlarının T.C. Resmi Gazetesinde yayınlanmamış olması nedeniyle söz konusu raporlar  20.06.2018 tarihinde teşvik unsurlarını içermeyen haliyle Kamuyu Aydınlatma Platformunda açıklanmıştır.
Teşvik belgesi başvurumuz,  Ekonomi Bakanlığı'nın 24.04.2018 tarihli yazısı üzerine Bakanlar Kurulunca imzası 30.04.2018 tarihinde tamamlanmış olduğu halde T.C. Resmi Gazetesinde 23.06.2018 tarihinde yayınlanmıştır.
31 Mart 2018 tarihli finansal tablolara yansıtılamayan söz konusu destek unsurları kesinleştiği için şirketimizin 1 Ocak – 30 Haziran 2018 ara hesap dönemine ait finansal tablolarına yansıtılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/690175


BIST
25 Haziran 2018 11:02
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın