FİNANS

***TDGYO*** TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***TDGYO*** TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu 19.04.2019 tarihinde Şirket Merkezinde toplanarak 2019/11 karar no ile
Şirketimizin genel müdürlük görevinden 19.04.2019 tarihi itibari ayrılan Amer Alshavanın yerine 08.11.2017 tarihinden itibaren Şirketimizde Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Sn. Mehmet Kamil Demirel'in 20.04.2019 tarihi itibari ile Şirketimiz Genel Müdür olarak olarak atanmasına, 
Şirketimizi her türlü hukuki muamele, fiil ve işlerde şirket kaşesi veya unvanı altına vaaz edeceği münferit imzası ile temsil ve ilzam etmesine, 
Bağımsızlık niteliğini kaybetmiş olması ve şirket esas sözleşmemizdeki yönetim kurulu üye sayısının, en az ikisi bağımsız olmak üzere altı olması zorunlu olduğundan Sermaye Piyasası Kurulunun II-17. Sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği" gereği 30 gün içerisinde yerine yeni bir bağımsız yönetim kurulu üyesi atanana kadar Sn. Mehmet Kamil Demirel'in genel müdürlük görevinin yanı sıra, bağımsız olmayan yönetim kurulu üyesi olarak yönetim kurulu üyeliğine de devam etmesine karar vermiştir.
1965 Kuveyt doğumlu olan Sn. Mehmet Kamil Demirel
1987 yılında Kuveyt Üniversitesi Ticaret Fakültesi, Muhasebe Bölümünden mezun olduktan sonra 1989 yılında Amerika Birleşik Devletleri Orgeon eyaletinden, Yüksek Onur Derecesiyle ve Elijah Watt Sells ödülünü kazanarak Amerikan Yeminli Hesap Uzmanlığı (CPA) sertifikasını alan Sn. Demirel 1996 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İngilizce Muhasebe-Finansman bölümünden "Foreign Currency Risk Management with Explanatory Implementaion" tezi ile yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.
Profesyonel kariyerine 1987-1996 yılları arasında sırası ile  Ernst & Young (Kuveyt), Deliotte Touche Ross & Tohmatsu (İstanbul) ve Alcatel Kablo (İstanbul) kıdemli denetçi ve denetim müdürü olarak başlayan Sn. Demirel daha sonra, toplam 14 yılını dev Amerikan sağlık şirketi olan Baxter'ın, Türkiye'de ki iştiraki olan Eczacıbaşı Baxter'da Finans Direktörü ve Dublin'de ki Avrupa Shared Services Center'da Corporate Audit Direktörü olarak görev yapmıştır. 2011 yılında, üst düzey finans ve denetim pozisyonlarında kendi alanlarında lider konumda bulunan uluslar arası sanayi firmalarında 23 yıllık başarılı bir kariyer hayatından sonra Temmuz 2011'de Kapital Business Partners' a katılmıştır...Sayın Demirel çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.
Sayın Demirel'e yeni görevinde başarılarının devamını dileriz.
Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.
Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/757246


BIST
19 Nisan 2019 11:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın