FİNANS

***ISMEN* *ULUSE*** İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***ISMEN******ULUSE*** İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [ULUSE]
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
15.04.2019
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

         Zorunlu pay alım teklifi aracılığını yürütmekte olduğumuz Eaton Industries XX Unlimited Company tarafından kamuya duyurulmak üzere Kurumumuza gönderilen özel durum açıklaması aşağıda yer almaktadır:
"Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. ("Ulusoy Elektrik") tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde yapılan özel durum açıklamasında da belirtildiği üzere, Sait Ulusoy, Akgül Ulusoy, Kubilay Hakkı Ulusoy ve Enis Ulusoy ile Eaton Capital Unlimited Company (daha sonra tüm hak ve yükümlülüklerini Eaton Industries XX Unlimited Company'e ("Eaton Industries") devretmiştir) arasında imzalanan 31 Ocak 2019 tarihli Hisse Devri Sözleşmesi tahtında öngörülen işlemin satış ve takası 15 Nisan 2019 tarihinde tamamlanmıştır. İşlem sonucunda Eaton Industries, Ulusoy Elektrik'in toplam ödenmiş sermayesinin %82,275'ine ve toplam oy haklarının %90,153'üne tekabül eden paylara sahip olmuş ve hakim ortak konumuna gelmiştir. Böylelikle, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 26. Maddesi ve Pay Alım Teklifi Tebliği (II-26.1) hükümleri uyarınca Eaton Industries tarafından zorunlu pay alım teklifi yapılması yükümlülüğü doğmuştur.
Söz konusu zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla, Eaton Industries tarafından İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla bugün (24 Nisan 2019) Sermaye Piyasası Kurulu'na gerekli başvuru yapılmıştır.
 
Zorunlu pay alım teklifi sürecine yönelik gelişmeler ilgili mevzuat kapsamında kamuya duyurulacaktır."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/757638


BIST
24 Nisan 2019 05:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın