FİNANS

***DEVA*** DEVA HOLDİNG A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri


***DEVA*** DEVA HOLDİNG A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Yönetim Kurulu Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

      Şirketimizin  13.05.2019  tarihli Yönetim Kurulu toplantısında,  Sermaye Piyasası Kurulu'nun  Kurumsal Yönetim Tebliği'nde  (II-17.1)  yer alan hükümler çerçevesinde          - Denetimden Sorumlu Komite'nin bağımsız üyeler Eşref Güneş Ufuk ve  Tuncay Cem Akkuş'tan,        - Kurumsal Yönetim Komitesi'nin bağımsız üyeler Eşref Güneş Ufuk ve  Tuncay Cem Akkuş ile Yatırımcı İlişkileri Sorumlusu Mesut Çetin'den,        - Riskin Erken Saptanması Komitesi'nin bağımsız üyeler Eşref Güneş Ufuk  ve Tuncay Cem Akkuş ile icracı üye Mesut Çetin'den  oluşmasına karar verilmiştir.         
 Ayrıca yeni dönemde de Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Philipp  Daniel Haas önceki deneyimlerinden sektörü yakından tanıması nedeniyle  CEO görevini yürütmeye devam edecektir. 


http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/763564


BIST
13 Mayıs 2019 04:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın