FİNANS

***DENGE*** DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama


***DENGE*** DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sn. Mustafa Uğur Bayraktar'ın Şirketimize göndermiş olduğu açıklamayı aşağıda pay sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.
20 Nisan 2019 tarihinde Cumhuriyet Gazetesinde şirketimiz ve şahsımla ilgili yayınlanan bir haberde, o tarihte tarafıma resmi olarak tebliğ edilmemiş hukuki bir hususa yer verildiği anlaşılmıştır. Söz konusu haberde yer alan konu eksik ve yönlendirici niteliktedir.  Bahsi geçen konu aslen Ak Faktoring A.Ş.'nin 20. Asliye Hukuk Mahkemesinde Tayyar Raci Şaşmaz'dan alacağı olması iddiasıyla tarafıma devir edilen Denge Yatırım Holding A.Ş. hisseleriyle ilgili mesnetsiz ve haksız olarak açılmış bir tasarrufun iptali talebi davası ve devri yapılan hisselerden 3.600.000.-TL'lik bölümü için sadece tedbir niteliğinde ihtiyati haciz kararıdır.
Mesnetsiz ve haksız olarak açılan dava ve tedbir nitelikli ihtiyati haciz kararıyla ilgili 20. Asliye Hukuk Mahkemesi nezdinde derhal itirazlarda bulunulmuş, ayrıca Ak Faktoring ve Tayyar Raci Şaşmaz ile ilgili tüm hukuki girişimler başlatılmıştır.
Konunun Şirketimiz ve iştiraklerimiz tüzel kişilikleri ve faaliyetlerimizle ilgili hiçbir hukuki ve ticari  etkisi bulunmamaktadır.
Mustafa Uğur Bayraktar

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/764430


BIST
16 Mayıs 2019 06:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın