FİNANS

***GSRAY*** GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***GSRAY*** GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
---
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapmış olan Sayın Dursun Aydın Özbek'den olan, 5.704.625 Euro ve 1.535.190 TL tutarlı alacakları tahsil amaçlı olarak Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne devir ve temlik etmesi hususunda Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Şirketimiz arasında aşağıdaki düzenleme yapılmıştır.
İş bu sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 2 yıl içerisinde alacağın tahsil edilememesi halinde, mülkiyeti Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne ait olan, İstanbul İli, Şişli İlçesi, Dikilitaş Mahallesi, 1199 ada, 385 parsel numaralı arsa üzerinde bulunan hâlihazırda inşai faaliyetleri devam etmekte olan taşınmazın (MECİDİYEKÖY PROJESİ) faaliyete geçmesi ile temlik tutarına ulaşıncaya kadar geçecek süre içerisinde elde edilecek işletme gelirinin Şirketimize devir ve temlik edilmesi hususunda Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Galatasaray Sportif A.Ş. arasında anlaşma sağlanmıştır.  
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
        
 

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766921


BIST
31 Mayıs 2019 06:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın