FİNANS

***KNFRT*** KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***KNFRT*** KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim Kurulu`muzun 20.06.2019 tarih 2019/07 sayılı kararı ile Rüstem GÜNEY`in Yönetim Kurulu Üyeliği`nden istifası kabul edilmiştir. Yönetim Kurulu Üyeliği`nden istifa eden Rüstem GÜNEY`in yerine, TTK 363.maddesine göre selefinin görev süresi boyunca görev yapmak üzere, ortak olmayan, Operasyon Direktörü (COO) olarak görev yapan Can AYDEMİR, Yönetim Kurulu Başkan Vekili sıfatı ile icracı üye olarak atanmıştır. Bilsay BİLGE, Mali İşler Direktörü (CFO) olarak atanmış ve temsile yetkili seçilmiştir.
Yönetim Kurulu Başkanı Kerim AYDEMİR, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Can AYDEMİR ve Mali İşler Direktörü Bilsay Bilge`den herhangi ikisi şirket ünvanı altına müştereken vaz edecekleri iki imza ile şirketi her konuda ve en geniş şekilde temsil ve ilzamına yetkilidir. 
Söz konusu atama ve yetkilendirmeler yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında Şirketimiz Genel Kurulu`nun onayına sunulacaktır.
Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/769811


BIST
25 Haziran 2019 07:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın