FİNANS

***ARENA*** ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***ARENA*** ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
10.12.2012
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

   Ana ortağımız Redington Turkey Holdings S.à.r.l. ("Redington Turkey") tarafından Şirketimiz Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ("Arena Bilgisayar") Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda duyurulmak üzere aşağıdaki açıklama iletilmiştir.
"10 Aralık 2012 tarihli özel durum açıklamamızda kamuya duyurduğumuz üzere, 7 Aralık 2012 tarihinde tebliğ edilen karar uyarınca Redington Turkey'in talepleri haklı görülmüş ve davaya konu Sermaye Piyasası Kurulu işlemi Ankara 8. İdare Mahkemesince iptal edilmiş idi.  Kurul'un bu karara karşı temyiz başvurusu da, 24 Nisan 2019 tarihinde Danıştay ilgili dairesinin kararı ile reddedilmiş ve Ankara 8. İdare Mahkemesi'nin 10 Aralık 2012 tarihli özel durum açıklamamızda kamuya açıklanan kararı oybirliği ile (karar düzeltme yolu açık olmak üzere) onanmıştır.  Bu karar da, daha önce bu konu çerçevesinde verilen ve kamuya duyurulan çeşitli kararlarla aynı doğrultuda olup, dolayısı ile var olan durumda herhangi bir değişiklik gerektirmemektedir.  Söz konusu onama kararı henüz tarafımıza tebliğ edilmemekle birlikte, avukatlarımız da söz konusu kararı UYAP'tan öğrenmiş ve akabinde bizlere iletmiş bulunmaktadır."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/772009


BIST
05 Temmuz 2019
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın