FİNANS

***AYCES*** ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş.( Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu


***AYCES*** ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş.( Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
.
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz 25.000.000 Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 16.756.740 Türk Lirası olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak üzere %49,19369 oranında 8.243.260 Türk Lirası artırılarak 25.000.000 Türk Lirası'na yükseltilmesine ilişkin 24.06.2019 tarihinde başlayan rüçhan hakkı kullandırılması işlemleri 08.07.2019 tarihinde tamamlanmıştır. 
Ortaklarımızın yeni pay alma haklarını kullanma süresi içinde kullanılmayan yeni pay alma haklarına karşılık gelen
C grubu payların toplam nominal değeri 11.501,932 Türk Lirası olup kalan paylar, 10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında 2 iş günü süreyle Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada, 1 TL nominal değerdeki beher pay fiyatı 1 TL'den az olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş.'de Birincil Piyasada oluşacak fiyattan satışa sunulacaktır.  
A grubu payların toplam nominal değeri 2.030,771 Türk Lirası olup kalan paylar, 10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında 2 iş günü süreyle Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.'nin merkezinin bulunduğu Altın Yunus Mahallesi 3215 Sokak N38 Çeşme - İzmir adresinde satışa sunulacaktır. A grubu paylar için talepte bulunmak isteyen yatırımcılar www.altinyunus.com.tr adresinden ulaşacakları talep formunu doldurarak şirket merkezine teslim edebileceklerdir. 1 TL nominal değerli A grubu payın satış fiyatı, C grubu payların Borsa İstanbul A.Ş.'de Birincil Piyasa'da iki gün boyunca oluşan fiyatların ağırlıklı ortalaması alınarak hesaplanacaktır. Bu nedenle A grubu imtiyazlı payın satış fiyatı, 2. gün saat 12:30'da hesaplanarak Şirket'in www.altinyunus.com.tr internet adresinden duyurulacaktır. Talepte bulunan yatırımcıların, bu fiyatı baz alarak pay bedelini T. Garanti Bankası A.Ş. İzmir Ticari Şube nezdinde Şirket adına açılan TR20 0006 2000 1000 0006 2939 00 no'lu özel hesaba 11 Temmuz 2019 saat 17:00'ye kadar yatırmaları gerekmektedir. Toplanan taleplerin oransal dağıtımı 1 iş günü sonra gerçekleşecek, yatırımcıların hak ettikleri paylar hesaplarına geçilecek ve varsa iade tutarları talep formunda belirtilen hesaplarına EFT/Havale yapılacaktır. 
Halka arz esaslarını içeren Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusuna Kamuyu Aydınlatma Platformu'ndan (KAP) http://www.kap.gov.tr , Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.'nin internet sitesi www.altinyunus.com.tr ve Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin internet sitesi https://www.ykyatirim.com.tr'den ulaşılabilir. 
Bilgilerinize Saygılarımızla, ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş.http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/774237


BIST
09 Temmuz 2019 02:12
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın