FİNANS

***KRONT*** KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***KRONT*** KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz, başta Kuzey Amerika ülkeleri olmak üzere ürünlerimizin daha etkin pazarlanmasına yönelik yoğun bir çalışma başlatmıştır. 8 aydır süren planlama ve hazırlık çalışmaları sonuçlandırılmış olup uygulama aşamasına gelinmiştir.
Dış pazarlara yönelik olarak, pazarlama, satış ve destek birimleri güçlendirilmiş, şirketimizin ve ürünlerimizin piyasalardaki bilinirliğini arttırmaya yönelik tanıtım kampanyası hazırlıkları tamamlanmıştır.
Bu kapsam içerisinde "Single Connect" olarak isimlendirdiğimiz Yetkili Erişim Yönetimi (PAM) ürünümüzün adı daha güçlü bir imaj sağlamak üzere öncelikle Kuzey Amerika pazarında kullanılmak üzere "ironsphere" olarak değiştirilmiştir. Önümüzdeki dönemde diğer pazarlara da "ironsphere" isminin yaygınlaştırılması planlanmaktadır.
Ürün ismi ile şirket isminin aynı olmasının daha etkin bir tanıtım sağlayacağı dikkate alınarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki şirketimizin isminin de "ironsphere" olarak değiştirilmesine karar verilmiştir.
"Krontech Inc." yine 100% Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.'ye ait olmak üzere "Ironsphere Inc." ismi ile faaliyetlerini sürdürecektir.
www.ironsphere.com web sitesi erişime açılmış olup, son şeklini alması ile beraber kampanya 1 Eylül 2019'da uygulamaya geçirilecektir.
Saygılarımızla,
Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.
 

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/783536


BIST
21 Ağustos 2019 05:11
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın