FİNANS

***FLAP*** FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***FLAP*** FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
07.10.2019
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

       Sermaye artırım başvurumuzun Sermaye Piyasası Kurulu'nun 03.10.2019 tarih ve 55/1291 sayılı kararı ile reddedildiği ve SPK'nın ret kararının 04.10.2019 tarihli yazı ile Şirketimize bildirdiği, 07.10.2019 tarihli özel durum açıklamamız ile kamuoyuna duyurulmuştu. Söz konusu özel durum açıklamamızda ayrıca SPK'nın 04.10.2019 tarihli kararı ile karara esas teşkil eden uzman raporu, ekleri, öneri yazısı ve ilgili diğer tüm bilgi ve belgelerin, Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince SPK'dan talep edildiği bilgisine yer verilmiş, 04.10.2019 tarihli yazı ve diğer belgeler Şirketimiz yönetimi tarafından değerlendirildikten sonra, bundan sonra izleyeceğimiz yola ilişkin olarak ayrıntılı bir özel durum açıklaması yapılacağı belirtilmişti.
Bu defa SPK'nın Şirketimize 19.10.2019 tarihinde tebliğ edilen, 17.10.2019 tarihli yazısında, bilgi ve belge talebine ilişkin 07.10.2019 tarihli yazımız ekinde, yetki belgesinin bulunmaması sebebiyle, başvurumuzun işleme konulmadığı ifade edilmiştir. Yazının bir örneği ortaklarımızın ve kamuoyunun incelmesi için ekte verilmektedir.
Söz konusu dilekçe Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Ziya TANSU tarafından imzalanmıştır. SPK tarafından, 15 gün önce reddedilen sermaye artırım başvurumuz sırasında SPK'ya sunulan Şirketimiz imza sirkülerinde Sayın TANSU'nun imzası bulunmaktadır.  Bu nedenle, dilekçemizin yetkili bir kişi tarafından imzalanıp imzalanmadığı hususu, söz konusu imza sirkülerinin basitçe kontörlü ile anlaşılabilirdi. Bu basit kontrolü yapmak yerine SPK başvurumuzu reddetmiştir.
İmza sirküleri eklenmiş aynı içerikli başvuru dilekçemiz ivedilikle SPK'ya iletilecektir. SPK'dan gelecek bilgi ve belgelerin incelenmesi sonrasında, sermaye artırım başvurumuzun reddedilmesine ilişkin SPK kararı sonrasında atılacak adımlara ilişkin ayrı biz özel durum açıklaması yapılacaktır.
Kamuoyuna ve ortaklarımıza duyurulur.
Saygılarımızla.
EK: SPK'nın 17.10.2019 tarihli yazısı
 
 

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/794070


BIST
21 Ekim 2019 01:11
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın