BASIN BÜLTENİ-NYX Professional Makeup, Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de müşterileri ile buluşuyor
17/01/2020 18:10:33

    Güzellik ve kişisel bakımın değişmeyen adresi Watsons, Los
Angeles’ta doğan kozmetik markası NYX Professional Makeup ile iş  birliğinin 2.yılını kutluyor. Türkiye’ye geldiği ilk günden bu güne  makyaj tutkunlarının favori markalarından olan NYX Professional
Makeup, en sevilen ürünlerini Watsons mağazalarında ve  watsons.com.tr’de makyaj severlerle buluşturuyor.
    Türkiye’de perakende kozmetikte sadece dünyanın en büyük  uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisi A.S. Watson Group’un  güzellik ve kişisel bakım markası olan Watsons’ta ve watsons.com.tr’de  müşterileriyle buluşan NYX Professional Makeup, her zevke ve tarza  uygun 1.000’e yakın ürünüyle dikkatleri üzerine çekiyor.
    Cesur, yenilikçi, renkli ve profesyonel ürünlerin yer aldığı geniş  ürün portfolyosu ile dikkat çeken NYX Professional Makeup, Türkiye’de  de makyaj severlerin ve profesyonel makyaj artistlerinin tercihi  olmaya devam ediyor.
    NYX Professional Makeup’ın en çok tercih edilen ürünleri arasında  geniş renk yelpazeli far paletleri, farklı bitişlere sahip makyaj  sabitleyici spreyleri, tüm cilt tonlarına hitap eden fondötenleri,  farklı yapı ve formüllerde kontür paleti çeşitleri ve farklı yapılarda  geliştirilen, en cesur renkleri barındıran ruj koleksiyonları yer  alıyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.