BASIN BÜLTENİ-Cosmoprof Awards'ın ilk Türk jüri üyesi Duygu Beşbıçak oldu
14/02/2020 18:10:48

    Dünyanın tek bir çatı altındaki en yüksek kapasiteli ilk entegre  esans üretim tesisine sahip MG International Fragrance Company'de
Kurumsal İletişim Müdürü olarak görevini sürdüren Duygu Beşbıçak,  güzellik endüstrisinin global ölçekteki en önemli organizasyonlarından  biri olan Cosmoprof Awards 2020 için seçilen ilk Türk jüri üyesi  olarak bir ilke imza attı.
    Kariyerinin 20. yılını yaşayan Duygu Beşbıçak, güzellik  endüstrisinde sektörün Oscarları olarak bilinen Cosmoprof Awards
2020'de MG International'ın katılımıyla kurulda yer alan ilk Türk Jüri
Üyesi olma ünvanını elde etti. Cosmoprof Awards, tüketicilerin  güzellik standartlarını değiştiren markaları, ürünleri, sektördeki  yenilikleri, yeni formül ve tasarımları ödüllendirerek, güzellik  algısını yeniden şekillendirme hedefiyle, her yıl uluslararası olarak  düzenleniyor.
    18 ülkeden 30'dan fazla jüri üyesinin yer aldığı Cosmoprof
Awards'da bu yıl ilk defa bir Türk, jüri koltuğunda görev alacak.
    Finalistlerin 2 Mart'ta İtalya'nın Bolonya kentinde açıklanacağı  tüm dünyada ilgi gören organizasyonun kazananları 13 Mart't  gerçekleştirilecek ödül töreniyle duyurulacak.
    Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde (GOSB) esans üretimi yapan MG
International Fragrance Company Kurumsal İletişim Direktörü Duygu
Beşbıçak konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı: "Tüm dünyada yoğun  ilgi gören böylesine büyük bir organizasyonda yirmi yıldır emek  verdiğim sektörde bir Türk olarak seçilmiş olmam şahsım ve ülkem adına  benim için çok büyük bir onur. Bu görevin bana verilmesinde payı olan  her daim yanımda olan aileme, yirmi yıllık kariyerimde tanıştığım,  karşılaştığım, yürüdüğüm ve özellikle de son 12 yıldır ''Koku Aşkına''  beraber yol aldığım Gülçiçek Ailemize ve tüm mesai arkadaşlarıma çok  teşekkür ederim. Eminim ki önümüzdeki yıllarda hep birlikte sektörde  uluslararası arenada adımızdan çok daha fazla söz ettirecek işlerde  yer alacağız.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.