BASIN BÜLTENİ-Armut.com: Evlerinde değişiklik isteyenlerden uzun vadeli tadilat planları yapmaya başladı
03/04/2020 18:10:22

    Türkiye'de koronavirüs tedbirleri kapsamında evde vakit  geçirenler, tadilat ve düzenleme hizmetlerine yöneliyor. Online hizmet  sektörünün lideri Armut.com, 11 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında ev  tadilatı ve düzenlemesine yönelik hizmet taleplerini inceledi. Buna  göre cam balkon gibi ev tadilat hizmetlerine taleplerde artış olduğu  görüldü.
    Koronavirüs sebebiyle evlerine kapananlar, evleriyle ilgili  düzenlemeler yapmaya karar verdi. Türkiye'nin önde gelen online hizmet  platformu Armut.com'a 11 Mart - 1 Nisan arasında gelen taleplere göre,  en çok ev tadilatı, cam balkon kapama, boya badana gibi hizmetler  tercih ediliyor.
    Evde geçen zaman arttıkça, evleriyle ilgili uzun vadeli planlar  yapanlar, temel ihtiyaçlara yönelik hizmetleri araştırıyor. Kalorifer  ve doğalgaz tesisatı yenileme, boya badana, dış cephe boyama, fayans  ve seramik döşeme gibi hizmetlere yönelik incelemelerde, bu süreçte  artış yaşandığını söylemek mümkün.
    Uzmanlar ve yetkililer evde kalmayı önerirken, mutfak ve bahçe  işleriyle boş vakitlerini değerlendirenler, mutfak dolabı yapımı ve  bahçe düzenleme peyzaj hizmetlerine yöneliyor. Balkonlarından temiz  hava alan ancak soğuk havalardan şikayetçi olanlar ise cam balkon  düzenlemesi talep ediyor.
    İleri tarihli hizmet almak isteyenlerin taleplerinin yanında  şimdiden Armut.com üzerinden online keşif yaptırmak isteyenlerin de  olduğu gözlemleniyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.