BASIN BÜLTENİ-NISSAN Modellerini Sanal Showroom ile Online’a taşıdı
03/07/2020 18:10:25

    NISSAN Türkiye, hayata geçirdiği Sanal Showroom uygulaması ile
NISSAN tutkunlarına bayiye gitmeden modelleri deneyimleme imkânı  sunuyor. NISSAN Sanal Showroom’u mobil ya da masaüstü cihazlardan  ziyaret edecek NISSAN tutkunları modellerin dışı kadar içini de 360  derece görebilecek.
    NISSAN Türkiye, koronavirüs (COVID-19) salgınıyla tüm dünyada  yaşanan hızlı dijitalleşme süreci ile birlikte NISSAN’ın Intelligent
Mobility vizyonu kapsamında “inovatif tüketici deneyimi” oluşturma  hedefiyle, bir yeniliğe daha imza atarak, NISSAN tutkunlarına bayilere  gitmeden “sanal showroom” üzerinden modelleri deneyimleme imkânı  sunuyor.
    Yakın dönemde yüzde 100 dijital otomobil satışı ve alımının  yükseleceği öngörüsüyle hareket eden NISSAN Türkiye, sanal showroom  ile tüketici beklentilerine her platformda cevap veriyor.
    Sanal showroom sayesinde NISSAN modelleri ile ilgilenenler, tam  donanımlı bir NISSAN showroom’unu evlerinden ayrılmadan  keşfedebiliyor. Sanal showroom’u ziyaret edenler, showroom içindeki  satış bölümünde, araçlar arasında gezinip istedikleri NISSAN modelinin  içine girerek aracı 360 derece deneyimleyebiliyor.
    Hem mobil hem de masaüstü cihazlardan erişilebilecek olan NISSAN
Sanal Showroom’da dört ana NISSAN modeli  Micra, Qashqai, X-Trail ve
Navara yer alacak. Sanal showroom’u ziyaret ederek model seçimini  tamamlayan kullanıcılar aynı zamanda fiyat listelerini inceleyip  “Online Araç Rezervasyonu” ve “Sizi Görüntülü Arayalım” formlarını  kullanarak online satış deneyimlerini sürdürebilecek.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.