BASIN BÜLTENİ-Kelebek Mobilya, online satış ile hız kesmeden yoluna devam ediyor
06/07/2020 18:10:24

    Kelebek Mobilya, pandemi döneminde hayata geçirdiği Whatsapp ile  görüntülü satış hizmetinden sonra, www.kelebek.com üzerinden online  satış ile hız kesmeden yoluna devam ediyor.
    Korona günlerinde sektöre öncülük eden özel yeni mağazacılık  hizmetleriyle dikkatleri çeken Kelebek, hayata geçirdiği online satış  opsiyonuyla, müşterilerine www.kelebek.com websitesi üzerinden tek  tuşla ve güvenle alışveriş konforu sunuyor.
    Kelebek müşterilerine, sipariş verdikleri ürünlerin opsiyonel  özellikleri arasından yaptıkları seçimleri, satın alma işlemini  takiben kendilerine telefonla ulaşan en yakın satış noktasına  bildirdikten sonra, siparişlerinin teslim edilmesini beklemek kalıyor.
    2019 yılında kitlesel ve küresel bir marka olma yolunda emin  adımlarla ilerlediklerini söyleyen marka CEO'su İsmail Doğan sözlerine  şöyle devam etti: "E-ticaret, yeni dönem tüketici alışkanlıklarıyla  birlikte en hızlı büyüyen sektörlerden biri oldu. Dünyada ve
Türkiye'de hızla büyüyen e-ticaret, mobilya sektörünün de en önemli  pazarlarından. Yurtiçinde yaptığımız mağaza yatırımlarıyla ülkemizdeki  büyümemizi sağlam adımlarla devam ettirirken, e-ticaret sitesi ile  online dünyanın sunduğu avantajları yakalama fırsatı bulduk. Kelebek
Mobilya'nın online satışa açılması ile birlikte ise yurtiçinde ulaşım  ağımızı genişletirken uluslararası pazarlara da erişimizi  kolaylaştırarak rekabet gücümüzü artırıyoruz."
    Kelebek mobilya müşterileri artık evden çıkmadan 444 1805 numaralı  telefonla aldıkları ücretsiz mimari destek sonrası, www.kelebek.com  web sitesi üzerinden beğendiği ürünü tek tuşla ve güvenle satın  alabiliyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.