BASIN BÜLTENİ-Türk Telekom'un Prime ile Arabalı Sinema Gecesi etkinlikleri Temmuz ayında yeni filmlerle devam ediyor
07/07/2020 18:12:08

    Türk Telekom'un Haziran ayı boyunca büyük ilgi gören Prime ile
Arabalı Sinema Gecesi etkinlikleri Temmuz ayında yeni filmlerle devam  ediyor.
    Türk Telekom'un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Prime, her yıl  gerçekleştirdiği Prime Açık Hava Sineması'nı bu yıl sosyal mesafe  kurallarını göz önünde bulundurarak arabalı sinema konseptiyle  buluşturdu.
    Haziran ayında film keyfine yeniden kavuşan Prime kullanıcılarının  yoğun talebi üzerine Türk Telekom, arabalı sinema gecelerini uzatma  kararı aldı. 9-18 Temmuz tarihleri arasında yapılacak yeni  gösterimlerin adresi, yine Boğaz kıyısındaki Ortaköy Açık İSPARK  olacak. Temmuz ayı etkinlikleri 09 Temmuz'da 'Bir Şans Daha' filmiyle  başlayacak.

    Katılım ücretsiz

    Etkinliğe katılmak isteyen Türk Telekom Prime kullanıcıları, 0507
178 56 81 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabiliyor. Etkinlik  alanındaki POS cihazına girmeleri gereken şifreyi ise PRIME ACIKHAVA  yazıp 6262'ye göndererek veya Prime mobil uygulaması üzerinden  alabiliyor. Saat 21.00'deki film gösterimlerine katılmak isteyen ama  rezervasyonsuz gelen Prime'lılar ise boş yer olması halinde alacakları  şifre ile Arabalı Sinema Gecesi'ne katılabiliyor.
    Sinema gösterimleriyle ile ilgili detaylı bilgiye, Prime  uygulaması ve www.turktelekomprime.com web sitesinden ulaşılabiliyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.