BASIN BÜLTENİ-Lexus NX SUV "En İyi Hibrit Otomobil" seçildi
10/07/2020 18:13:20

    Premium otomobil üreticisi Lexus, ödüllerine bir yenisini daha  ekledi. Lüks hibritin öncüsü konumunda yer alan Lexus, NX 300h SUV  modeliyle "En İyi Hibrit Otomobil Ödülü'nü" aldı.
   İngiltere'de en büyük ikinci el ve sıfır kilometre online satış  sitesi Auto Trader, 2020 Yeni Otomobil Ödülleri'nde NX 300h'nin en iyi  hibrit seçildiğini açıkladı. Bu ödül, 181 binin üzerinde otomobil  tutkununun verdiği oylarla belirlendi.
    Kalitesi, üstün mühendisliği, verimli hibrit motorları ve lüks  kabiniyle öne çıkan SUV modeli NX, 2014 yılında Avrupa'da  tanıtıldıktan sonra kısa zamanda büyük beğeni toplamıştı. Ayrıca kendi  kendini şarj eden hibrit motor seçeneğiyle de Lexus'un ana  modellerinden biri haline gelmişti.
    Lexus, gerçek kullanıcıların ve otoritelerin katıldığı birçok  araştırmada ve testte üstünlüğünü kanıtlamaya devam ediyor. Yüksek  standartlara sahip modelleriyle ön plana çıkan Lexus, aynı zamanda
Dünyanın En Sorunsuz Otomobil Markası, İkinci Elde En İyi Marka, En
İyi Üretici, En Güvenilir Lüks Model gibi birçok ödülün de sahibi  olmayı başardı.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.