ANALİZ-Altın Fiyatları(ZiraatFX)
04/08/2020 11:13:49

    Ziraat Yatırım Menkul Değerler Tarafından Hazırlanan Altın
Analizi:
    "XAU/USD: Yaşanan yükselişlerin ardından kar realizasyonlarının  sınırlı kaldığı değerli madende 1.982 civarındaki direnç önemli  gözükmekte. Halihazırda reel faizlerdeki düşük seviyeler, bol likidite  ortamı ve Dolar'daki baskının devam etmesi ile birlikte değerli maden  bu seviyeyi kırmayı deneyebilir. Ons Altın'ın bu seviyeyi kırması  durumunda 2.005 seviyesine bir ivmelenme görülebilir. Ana direnç ise
2.022 seviyesinde. Diğer yandan, olası kar realizasyonlarında 1.968  desteğinin altıda 1.958 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir."


    Analizin tamamı için:

http://imgserveri.com/54165B4951BD4D81B4668B9B9A6D7E54/files/FX_ZiraatYatirim_04082020.pdf
                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.