BASIN BÜLTENİ-Prive Revaux Güneş Gözlükler polarize camlı ve el yapımı özeliği ile dikkat çekiyor
14/08/2020 18:12:55

    Prive Revaux’nun %100 UVA korumalı polarize camlı el yapımı güneş  gözlükleri, bir markadan beklediğiniz her şeyi sunmayı amaçlıyor
    Binlerce model arasından kendinize en uygun güneş gözlüğünü  seçerken, ilk dikkat etmeniz gereken nokta şüphesiz göz sağlığınızı  koruyacak camlara sahip olması. Yazın maruz kalınan UV ışınlarının göz  sağlığı üzerinde ciddi etkileri olduğundan, %100 UV korumalı polarize  camlar sizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyacaktır. Yüz  şeklinize ve hatlarınıza uygun modelleri tercih etmek de işin ikinci  adımı. Güneş gözlüğünüzün çerçeve ve cam rengine karar verirken  saç,  ten ve kullandığınız renklerle uyumu göz önünde bulundurulması gereken  noktalar. Bu aşamalardan sonra tarzınızı tamamlayacak güneş gözlüğünü  bulduğunuzu çerçevesinin yüzünüze oturuşundan anlayacaksınız.
    Göz sağlığınızı korumayı amaçlayan, yüz şeklinize ve bütçenize  uygun Prive Revaux’nun el yapımı %100 UVA/UVB korumalı polarize camlı  güneş gözlükleri, Atasun Optik’ler, Atasun Optik mobil uygulaması,  https://www.atasunoptik.com.tr ve https://eu.priverevaux.com/’da yaz  stilini tamamlamak isteyenleri bekliyor.
    Prive Revaux’nun ünlü tasarımcıları, 2020 yazında vazgeçilmez  klasikleri modern dokunuşlarla harmanlayarak tarzımızı yarattı.
Sezonun sevilen güneş gözlüğü modellerini dünyaca ünlü model Adriana
Lima, sanatçı Dove Cameron, aktör Jamie Foxx, aktrist Ashley Benson  gibi ünlü Hollywood isimlerinin tasarladığı kapsül koleksiyonlarda  bulmak mümkün. Atasun Optik  Privé Revaux’nun her yüz şekline uygun,  el yapımı, trend ve klasik tarzda geniş ürün çeşitliliğine sahip güneş  gözlüklerini, %50 indirim fırsatıyla 300 TL*’ye sunuyor.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.