ANALİZ-Varant Piyasasında Beklentiler(İş Yatırım)
21/09/2020 11:24:22

    İş Yatırım Tarafından Hazırlanan Varant Piyasası Analizi:
    "Küresel satışta ikinci dalga
    Dünya borsaları yeni satış dalgasıyla 50 günlük ortalamaların  altına geliyor. Ikinci dalganın yükseldiği bir ortamda girilecek ABD  seçimleri belirsizliği artırıyor.
    Ilave mali paket kördüğümü ve Tukidides tuzağına doğru evrilen ABD
- Cin kavgasi büyüme beklentilerini ve piyasaları baskılıyor.
    Ağustos ayındaki sert kayıplara rağmen Türkiye varlıklarındaki  satış dalgası devam ediyor. Perşembe günkü PPK toplantısı öncesi Türk  lirası ve uzun vadeli tahviller değer kaybederken, sanayi hisseleri  bankalara göre daha güçlü seyrediyor."


    Analizin tamamı için:

http://rapor.isyatirim.com.tr/6_20200921111034020_1.pdf
                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir...

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.