BASIN BÜLTENİ-10’uncu nesil Intel Core İşlemcili Yeni Predator Helios 300, AAA Oyunlarda Rekabete Hazır
23/09/2020 13:15:33

    Predator Helios 300 (PH317-54), 10’uncu nesil Intel Core serisi  işlemcilerle performanstan ödün vermiyor.
    17,3 inç büyüklüğündeki FHD IPS ekran, 144 Hz’e kadar yenileme  hızlarıyla yüksek hız gerektiren AAA oyunlarda üstünlük sağlıyor.
    Aralarında, Max-Q Tasarımlı hız aşırtılabilir 8 GB bellekli NVIDIA
GeForce RTX 2070 GPU’lu konfigürasyonun da bulunduğu modeller,  oyunculara daha fazla güç sağlıyor.
    Acer’ın popüler Predator Helios 300 modeli, hızlı olup rakiplerine  fark atmak isteyen oyun tutkunları için geliyor. 10’uncu nesil Intel
Core işlemcilerle donatılmış olan Helios 300, 17 inçlik ekranında  sunduğu yüksek tazeleme hızı sayesinde bulanık görüntülere veda  ederken oyun severleri daha net ve keskin görüntülerle buluşturuyor.
    En yeni 10. Nesil Intel Core serisi işlemci ile Max-Q Tasarımlı  hız aşırtılabilir NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU ve 3 ms tepki süresine  sahip 144 Hz’e kadar 17,3 inç FHD IPS ekranla donatılan Predator
Helios 300, uygun fiyata yüksek performans ve kapsamlı özellikler  sunmaya devam ediyor. Güçlü donanımı ve göz alıcı görüntü  teknolojileriyle desteklenen ekranıyla oyun atmosferini daha da  güçlendirerek oyunculara farklı bir deneyim yaşatıyor. Satışa sunulan  modeller arasında 32 GB’a kadar RAM değeri sunan, 1 TB HDD’ye ek  olarak 512 GB SSD’li donanıma sahip modeller de yer alıyor.

    Üst Düzey Ses Deneyimi

    Predator Helios 300’ün genel performansı ve oyun deneyimini daha  da ileriye taşıyan DTS:X Ultra Audio özelliği 360 derece çevresel ses  etkisiyle multimedya içeriklerde gerçekçi bir atmosfer meydana  getiriyor. Kulaklık kullanırken sesleri uzaklığına göre olması  gerektiği gibi yansıtarak benzersiz bir denetim sunan bu özellik,  farklı oyun türlerine (strateji, RPG veya FPS) göre hazırlanan özel  ses modları içeriyor.
    Acer’ın özel tasarım soğutma teknolojisi cihazın uygun sıcaklıkta  çalışmasını sağlıyor. Gürültüyü azaltan ve hava akışını artıran bir  adet yeni tasarım 4. Nesil AeroBlade™ 3D fan ile birlikte toplam iki  adet fan içeren cihaz, Acer CoolBoost™ teknolojisiyle fanları manuel  olarak ayarlama olanağı vererek kritik bölgelerin sürekli  soğutulmasını sağlıyor. Stratejik noktalara yerleştirilen delikler ise  hava giriş çıkışı sağlıyor.

    Tam Kontrol Sunan Eşsiz Özellikler

    Hem tasarım hem de donanım tarafında oyun tutkunlarının ihtiyaç  duyduğu pek çok özelliği sunmayı başaran Predator Helios 300’ün Turbo  tuşu ile tek dokunuşla hız aşırtma yapmak mümkün. Killer DoubleShot
Pro ile de hızlı ve kesintisiz ağ bağlantısı sunmasının yanı sıra  cihazın klavyesi de dikkat çekici özelliklere sahip. 4 bölgeli RGB  aydınlatmaya yer verilen klavye, PredatorSense ve Turbo kısayol  tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve öne çıkan içbükey WASD, yön ve  kısayol tuşları ile daha kullanışlı ve işlevsel hale geliyor. Özel  yardımcı uygulama PredatorSense, tek uygulama üzerinde fan, aydınlatma  ve sistemin durumunu izleme gibi oyun donanımları üzerinde tam kontrol  sunuyor.

    Fiyat ve Bulunabilirlik

    Acer Predator Helios 300 (PH317-54) 12.999 TL’lik fiyatla satışa  sunuldu. 

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.