BASIN BÜLTENİ-Social Media Awards'ta, Rönesans Holding’e gümüş ödül verildi
27/10/2020 18:10:29

    Rönesans Holding, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle  hayata geçirilen ve bu sene dördüncüsü düzenlenen “Social Media Awards
Turkey 2020”de holding kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.
    Ulusal ve uluslararası arenada sürdürülebilir iş modeliyle önemli  konumda faaliyet gösteren Rönesans, bu yıl online olarak dördüncüsü  düzenlenen Social Media Awards Turkey 2020’de holding kategorisinde  gümüş ödülün sahibi oldu. Sosyal medyada en başarılı performansı  gösteren marka ve ekiplerin ödüllendirildiği yarışmada jüri   yayınlanan sosyal medya çalışmalarını, dijital projeleri ve sosyal  medya performanslarını değerlendirdi.
    Pek çok alanda olduğu gibi sosyal medya yönetimi ile de istikrarlı  bir başarıya imza atmakta olan Rönesans Holding geçtiğimiz yıl aynı  değerlendirmede bronz ödülün sahibi olmuştu.
    Holding, bulundukları platformlarda her geçen gün artan takipçi  sayısı ile birlikte etkileşimi yüksek paylaşımlar gerçekleştiriyor.
Geçtiğimiz yıla oranla en fazla takipçi artışı holdingin Youtube  kanalında yaklaşık %43lük farkla kaydedilirken profesyonel hayatın  dinamiklerine uygun içerikleriyle Linkedin ikinci sırada %17’lik artış  gösteriyor, sonrasında sırasıyla Twitter, Instagram ve Facebook  geliyor.
    Her geçen gün yaygınlaşarak büyük bir iletişim kanalı haline gelen  sosyal medyaya dikkatle uyum sağlayan, Rönesans, dünya genelinde  farklı sektörlerden geniş bir takipçi profiline sahip.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.