Bitcoin ile ilgili inanılmaz tahmin

Geçtiğimiz yıl 20 bin dolara kadar yükselmesinin ardından ciddi değer kaybı yaşayan Bitcoin, yeniden 10 bin dolar seviyesine doğru ilerlemeye başladı. Bitcoin'in değer artışının devam edeceğini belirten İngiliz yatırımcı "altından bile değerli" diyerek iddialı bir tahminde bulundu.

Bitcoin ile ilgili inanılmaz tahmin

Pfeffer Capital şirketinde hedge fonu yöneticisi olan John Pfeffer, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin'in her alanda altından daha değerli bir yatırım olduğunu söyleyerek ilginç bir iddiada bulunan Preffer, Bitcoin'in değerinin yakında 700 bin dolar olabileceğini öne sürdü

The Independent'ın haberine göre, katıldığı bir televizyon programında Bitcoin ve sanal paraların geleceği hakkında konuşan Pfeffer, Bitcoin’in yakın zamanda en az 90 bin dolar seviyesine çıkacağı ve daha sonra fiyatın 700 bin dolara kadar yükselebileceğini iddia etti.

Ancak Bitcoin'İn geleceği ile ilgili karamsar senaryolar da bulunuyor. Harvard Üniversitesi'nden Profesör Kenneth Rogoff, Bitcoin'in değerinin gelecek 10 yılda100 dolar seviyesine düşmesi olasılığının, 100 bin dolar seviyesinden işlem görmesi olasılığından daha büyük olduğunu söylemişti.

3 ocak 2009'da sessiz sedasız kullanıma giren Bitcoin özellikle 2017'deki çıkışı ile pek çok kişinin merceğinde. Bitcoin'e yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Siz de Türkiye'nin dijital para borsası Dpara.com'dan ilk kripto paranızı satın alarak kripto dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Dpara hakkında: Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara üstün güvenlik önlemleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple alış-verişinin yapılabildiği Dpara, açılışa özel kampanyasıyla yüklediğiniz TL bakiyelerinizin ve transfer ettiğiniz tüm kripto paraların %20’sini size hediye ediyor.

dpara_banner

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
tek güvenilecek şey gayrimenkuldür benim dedemin dedesinin zamanında öyleydi bugün öyle yarın yine öyle olacak!
bunlar hep taktik,bir zamanlar 532 li telefonlar 5000,6000$ oldu falan filan diyorlardı şimdi tesphini sallasan 532 ye çarpıyor bitcoin dahada içler acısı havadaki boşluk.....bilmem anlatabildimmi?
Ben para yatırmam,yatırama da karışmam,kendi paramı başkasının kararına birakmam
Kripto paralar geleceğin parasıdır . Küreselci zihniyetin dünyadaki bütün parayı kontrol altına alma projesidir.
yılsonu 50k dolar..
tosuncuk işine benziyor.1 kuruş dahi yatırmayın hüsrana uğrarsınız!
şişirin bakalım kimler gümleyecek bu sefer
benim bitcoinin var 500 tl lik büyük para yatıran iş adamları bitcoine para yatırmayın düşecek diye milleti kandırıyorlar sonrada kendileri yükseltiyorlar vede satıyorlar satılan fiyattan alıcı çıkarsa paran hesabında hemen sattığın gibi hesabına geçmiyor
Bu programa ürün yerleştirilmektedir =)
7000 TL YATIRDIM 71.000TL İDİ ŞUAN 30.208 TL :( ama azimliyim -0- da düşse satmıycam parayı kurtarana kadar devam sonrasında dahada uğramam
Bana sorarsanız sakın bulaşmayın böyle sanal işlere paralara. Hedge fonlar söğüşleyecek adam arıyor.
altından daha değerli bişiy varsa oda zeytin yağıdır...altın renginde heryıl getirisi yüzde13 dür hesapladım devletin desteklemeleri ile birlikde net yüzde 15 dir... her yıl getirisi devam eder....bitcoin altın bir sever alır satarsın paranı sana verir bu ömrünün sonu omayan ağacın altında altın madenleri vardır nerde ekildiyse vardır hurma ağalarının altında petrol ovaların altında su zeytinliklerin altında da altın vardır....bitcoin ne oldu belli olmayan elle tutulmayan insanalrın elinden parayı çalmak için yapılmış hiçliktir....paranızı devamlı taşınmaza yatırın..
2 cent den fazla vermem
Milleti böle dulduruyorlar ondan sonra yoluyorlar
Diğer Haberler