30 kuruşa 80 kilometre gidiyor! Hem de yerli

Akülü olarak üretilen bisikletle 30 kuruş ile 80 kilometreye kadar yol katedilebilecek.

30 kuruşa 80 kilometre gidiyor! Hem de yerli

Kasımpaşa Bisiklet’in Genel Müdürü Bilal Topluoğlu, yeni ürettikleri ve yüzde 100 yerli ürünleri olan elektrikli bisiklet Cixpet’i tanıttı. Cixpet’in ucuz ulaşımın yeni adı olacağını söyleyen Topluoğlu, “Sadece 30 kuruş ile 75 -80 kilometre arası yol gidebilen elektrikli bisiklet ’Cixpet’, ekonomi konusunda olduğu kadar hız konusunda da sürücüleri tatmin edecek” dedi.

3.5 SAATTE TAM ŞARJ

Elektrikli bisikletin 45 kilometreye kadar sürat yapabildiğini belirten Topluoğlu, “Cixpet, 3 buçuk saat gibi bir sürede elektrik ile şarj olabiliyor. Tam dolu şarj ile 80 kilometreye kadar mesafe katedebilen elektrikli bisiklete birden fazla akü takılabiliyor. Böylelikle yanınızda yedek akü taşıyarak daha uzun mesafeye gidebilirsiniz. İthal ürünlere nazaran hem elektrik tüketimi, hem kullanım, hem de performans olarak fark atıyor” diye konuştu. Cixpet’in kullanışlı olduğunu ve insanların hayatını kolaylaştıracağını ifade eden Topluoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Oldukça zarif bir tasarıma sahip olan Cixpet, portatif yapısı ile dikkat çekiyor. Cixpet’i ister ayakta sürebilir, isterseniz de aksesuarlar ile oturma yeri eklenerek de sürülebilir. Alışveriş merkezlerinde, havalimanlarında ve birçok büyük çaplı alanlarda da hızlı ulaşım için, ayrıca arkasına takılabilen mini taşıma sepetiyle rahatlıkla kullanılabilir. Gece güvenli sürüş için ışıklandırma sistemi de gelişmiş bir şekilde yer alıyor. Cixpet hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşılabilirler”.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Yerli üretim olması muhteşem ama isim nedir ya "cixpet" Gezgin de, kolaylık de Türkçe olsun da ne dersen de!
fiyati 6000 tl batarya ömrü 1 yil. yeni batarya fiyati belli degil. urun duz yollarda kullanisli olabilir ama yokus ve egimli yollarda nasil belli degil..fiyati pahali almayin bence haber adi altinda urunun reklami yapiliyor..bu urunun ederi 1000 tl.
Görünüşe göre çok güzel olmuş, fiyatında da iyi bir şeyler yaparsanız otomobilini satan alır bunlardan bir tane. Hadi Türkiye'm hep destek tam destek, ben müşteriyim, sağlam yapın da Türk'ün neler başarabileceğinin ilk örneklerinden olsun. İsmini de değiştirin bence Türk ismi olsun, övünürken takılmayalım.
@hayali_biri_1968 tamamen haklısınız mademki bütünüyle TÜRK ürünü hangi düşünceyle türkü anlatmayan bir isim vermişler. herhalde yaptıklarıyla övünmekten utanmışlar.
peki ya sonra batarya
super birşey
BENZINLI ALDIK BENZINE ZAM GELDI DIZEL ALDIK DIZELE ZAM GELDI OTOGAZ A GECTIK GAZ A ZAM GELDI BUNA GECSEK BATARYAYA ZAM GELIR :)
45 km hızla 80 km lik yolu ayaktamı gideceğiz.. yokmu oturacak yeri.
cixpet nedir? Türkçe isim bulamadınız mı?
Oturma selesi yapacak kadar becerileri yok muymuş?
yerli üretim ama satış dolarla. nasıl yerli anlamadım.
Ayakta 80 Km ye 30 Kuruş bile fazla :)
Yerli değil milleti kandırmayın kendi sitesinde yedek parça bile dolar enayi arıyorlar ve çok pahalı yerli mala dolar üzerinden fiyat yazılmaz
Yerli olsaydı dolar olmazdı fiyatı
Maşallah ismi yerli olduğu gibi satışıda yerli para üzerinden yani dolar cinsinden :))
ÖMRÜ BİTEN AKÜLERE VERİLEN PARAYLA NORMAL BİR MOTORSİKLETTEN FAZLA YAKIYOR GİNGER ADIYLA AYVALIKTA 2 SENE ÖNCE VARDI ALALIM DEDİK 1850,00 TL İDİ
Ne düşüneyim gene CHP zihniyeti yorum yapıyor
KESİN ENKISA ZAMANDA BUNA KM SAYACI TAKAR BUNDAN VERGİ ALIRLAR DEMEDİ DEMEYİN
Arkadaş insanları kandırmaktan vazgeçin artık. %100 yerli diyorsunuz ama fiyatları Dolar olarak veriyorsunuz. Göz göre göre yalan söylemeyin. Madem yerli malı ise neden TL olarak vermediniz fiyatları internet sitenizde?
ismini cixpet yapacağınıza bari ciklet yazsaydınız daha uygun olurdu :)
bir kere ismi yerli değil kimi yiyorsunuz
TAMAMEN YERLİYMİŞ, HİÇ OLMAZSA ADINI YERLİ KOYSAYDINIZ. ACABA HANGİ ÜLKENİN YERLİSİ MERAK ETTİM.
ital parçalar geliyor aküsü ital tekerlek ital burada monte ediyor sonra da yerlisini yaptım palavra argen yok yatırımın yok neyine yapıyorsun.bir ülke ağır sanayisi ile yükselir
NİYE BU KADAR ŞAŞIRIYORSUNUZ Kİ? HUKUMETİN VERGİ ALMADIĞI HERSEY ÇOK UCUZ ASLINDA AMA FİYAT + KDV + ÖTV = SOYGUN FİYAT
bir turk olarak fevkalade sevindim ama adini niye cikset koydunuz turk bi isim konsa daha iyi olur
%100 yerli diye insanları kandırmayın motoru ve aküsü nerde yapılıyor burdan açıklasınlar.
yerli olan sadece montajı dır canım .
NE GÜZEL DÜNYA BE YERLİ ÜRETİM DEYİP 1350$+KDV KİMİ YİYORSUNUZ
saçma saçma haberler yapmayın nasıl bir yerli ki bu.kendi sitesine giriş yaptım.1200 dolar ve kdv .bu mu yerli .bunlar bizi sanırım amerikan vatandaşı sanıyo:)))))))))
Diğer Haberler