5 yıldızlı otel icradan satılacak

Gözde tatil merkezlerinden biri olan Alanya’da 5 yıldızlı Alara Park Otel icradan yarı fiyatına satışa çıktı.

5 yıldızlı otel icradan satılacak

İcraburada.com sitesinde yer alan şartnameye göre turistleri ağırlamaya devam eden otel 28 bin metrekare alan içerisinde 8 binadan oluşurken, havuzları, spor alanları ve denize sıfır olması ile dikkat çekiyor. 114 milyon TL değer biçilen 5 yıldızlı otel 2 Ağustos tarihinde Alanya Adalet Sarayı’nda satışa çıkacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan icraburada.com sahibi Caner Çakı, “Tesis havuzları kullanım alanı ve denize sıfır olması ile dikkat çekiyor. Son yıllarda ülkemize gelen turist sayısının artması ve bölgeye gelen yabancı turistlerin o bölgede yoğun olması tesisi daha cazip hale getiriyor. 114 milyon TL değer biçilen tesis 57 milyon TL’den satışa çıkacak” dedi.

Bu tarz büyük ihalelere zaman zaman karşılaştıklarını belirten Çakı, “ihalelerde genellikle araç, arsa ve konut satışları ön plana çıkıyor fakat bu tarz ihaleler ile de karşılaşmak mümkün” ifadelerini kullandı.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
hemen gidip alalım bu fırsat kaçmaz
inşallah kul hakkına karışmamışlardır çünkü truzim de haksızlık ve adaletsizlikler oluyor çalışan birinin hakkı yok sayılmışsa görmezden gelinmiş ise yarı fiyatına da satılır değersiz bir halede gelir denize batar deprem olur sel olur kul hakkı girdiği yerden çıkar
yani diyorsun icralık olmayan zenginler hiçkul hakkı yememiştir (dikkatette babandankalan evi başkaları icra yoluyla almasın saftirik)
biz bu yaz burda olacaktık??(?'?(
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler