AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan açıkladı: Dolar toparlanacak, yatırımlar devam edecek

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Dolar üç kuruş aratacak, Türkiye batacak diye bir şey yok. Dolar toparlanacak, yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Biz, bu perdenin arkasındaki oyunu biliyoruz. Bu oyunlar da bozulacak." dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan açıkladı: Dolar toparlanacak, yatırımlar devam edecek

Turan, AK Parti Ayvacık Genişletilmiş İlçe Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, dolardaki yükselişe değindi.

Türkiye'de egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu belirten Turan, "Bize askeri darbelerle ayar veremeyenler, ekonomik meselelere el attı ama göreceksiniz bu da yoluna girecek." diye konuştu.

Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde durabilen, dış politikasını düzenleyen bir ülke olduğunu aktaran Turan, şunları kaydetti:

"Önceden ne derlerse bu ülke yapmak zorundaydı. Şimdi öyle değil. Artık ihracatta, NATO'da 'Türkiye ne der?' diye bakıyorlar. Biz IMF yıllarını biliyoruz. Önceden 'Öğretmen limon satıyor.' diye haberler olurdu. Şimdi var mı böyle bir haber? 'Dolar üç kuruş aratacak, Türkiye batacak' diye bir şey yok. Dolar toparlanacak, yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Biz, bu perdenin arkasındaki oyunu biliyoruz. Bu oyunlar da bozulacak." AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 208 yorum
3,45 iken de oyun bozulacaktı. Error verdi 5,45 e çıktı. Bence bitmesi gereken oyun sizsiniz GAME OVER
3 kuruş olsa neyse de 3 lira arttı sanki.
@hatcheter AKP TÜL PERDENİN ARKASINDA SAKLAMBAÇ OYNUYOR.AYAKLARI GÖZÜKÜYOR,SAKLANDIĞINI SANIYOR.KİMSE İNANMAZ SİZE
Bak daha hala utanmadan oyun diyor.
@omer_hizli_1987 aman DÜZELİRSE SAKIN FABRİKA YAPMAYIN OLANLARI SATIN ET KOMBİNASI FALANDA ACMAYIN SIRBİSTANDAN ALIRIZ..SAMAN VE TOHUM İSRAİLDEN AMAN GUCENDİRMEYİN.. BİZ YİNE YOL FALAN YAPALIM.. KONUTLAR ELDE KALDI AMA KANAL İSTANBULA 2 ŞEHİR KURALIM...NASILSA GECİYOR SADECE ELMASEKERİ GİBİ KICIMIZDA KAZIKLA DOLASIYORUZ..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler