AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin'den 'patates ithalatı' açıklaması

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, 'patates ithal ediliyor' şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin'den 'patates ithalatı' açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile ithal patates konusunda bir görüşme gerçekleştirdiğini söyleyen AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, ithal patates alımının gündemde olmadığının kamuoyuyla paylaşıldığını kaydetti. Bu açıklamalara rağmen, 'patates ithalatı yapılıyor, ya da yapılacak' gibi iddiaların gerçeği yansıtmadığına değinen Gültekin, "Gerçeği yansıtmayan iddialar ile üreticilerimizin ve vatandaşımızın kafasını karıştırmaya ve algı operasyonu yapmaya çalışan art niyetli kişi veya kişiler olduğunu görüyoruz” dedi.

'ÇİFTÇİLERİMİZİ ZORDA BIRAKACAK HİÇBİR KONUYA İZİN VERMEYİZ'

Hükümet olarak; vatandaşların aleyhine olabilecek hiçbir konuya izin vermediklerini ve vermeyeceklerini dile getiren AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, “AK Parti, her zaman vatandaşımıza hizmet odaklı projeleri hayata geçirir. Vatandaşının aleyhinde olabilecek hiçbir şeye izin vermez. Biz hizmet odaklı siyaset yapıyoruz. Patates üretimi yapan çiftçilerimizi de zorda bırakacak hiçbir konuya izin vermeyiz“ diye konuştu.

Kaynak: AA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Hahaha bizde yedık.
yemediysen 8tl ye yemeye devam edeceksin
bir Tayyip 'ci olarak söylüyorum bu millet vekili yalan söylüyor Gaziantep meyve halinde mısır dan ithal geliyor
EFENDİ,EFENDİ, SİZ BU MİLLETİ GERİ ZEKALI MI SANIYORSUNUZ ACABA? SOĞAN VE PATATES İTHALATI İLE İLGİLİ MECLİSTE YASA KABUL ETTİNİZ, NE ÇABUK UNUTTUNUZ? NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! NOKTA!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler