Akaryakıtta beklenen indirim geldi!

Benzine indirim söylentileri doğru çıktı. Benzinde 7 kuruşluk, motorinin litresinde ise 9 kuruşluk indirim yapıldı. Bu indirimle benzinin İstanbul'daki litre fiyatı 4,56 TL'ye indi.

Akaryakıtta beklenen indirim geldi!

Düşen ham petrol fiyatları, benzin ve motorine de indirim olarak yansıdı. Benzinin litre fiyatında 7 kuruş, motorinde ise 9 kuruş indirime gidildi. Bir dönem 5 lira sınırına dayanan litre fiyatı son dönemde yapılan indirimlerle 4,5 lira seviyelerine yaklaştı.

TÜPRAŞ'ın rafineri çıkış fiyatlarında yaptığı indirimin ardından, akaryakıt türlerinin pompa satış fiyatları da düşürüldü. Akaryakıt dağıtım şirketleri, benzinin ve gazyağının litresinde 7 kuruşluk, motorinin litresinde ise 9 kuruşluk indirime gittiler.

Bu indirimle benzinin İstanbul'daki litre fiyatı 4,54 - 4,58 lira aralığına inmiş oldu. Yeni fiyatlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
kardeşim 7 kuruş 9 kuruş nedir ya. %70 vergiyi indirin ya. hele o saçmasapan ötv yi tamamen kaldırın allah aşkına. biraz müslümanlığınız varsa kaldırın o haksız ötvyi. verginin vergisini alıyorsunuz, bunun neresi adalet, bunun neresi insanlık. sonra çıkıp 7-9 kuruş indirim yaptık diye övünmeyin, 9 kuruşluk adamsınız işte.
beğenmeyen embesil, sebebini yaz bakalım. yorumumda yanlış olan birşey yok. sana göre ötv haklı olarak alınıyorsa bilmem. satılmış insanlar ötvyi savunur tabi
devlet karaborsacılığı yapmasa miskin, nankör kürtleri nasıl besleyecek.
7 KURUŞ 9 KURUŞ İNDİRİM YAPTILAR YA BU ASLINDA GELECEK OLAN 20-25 KURUŞLUK ZAMMIN HABERCİSİ. KÜÇÜK AKILLARINCA YOL YAPIYORLAR.
geçenki indirimde de senin gibiler böyle zevzek zevzek konuşmuştunuz ama, ne dersiniz siz bindirme olmadı aksine tekrar indirim oldu. bu renk sana çok yakışıyor.
GERİZEKALILARA HAKARET ETMEK İSTEMİYORUM SANA GERİ ZEKALI DEYİP
BİNDİRMEYE DEVAM NE İNMİŞ NE BİNMİŞ BELLİ BİLE DEĞİL AMA BİNDİRİRKEN KATMERLİ KOYUYORLAR.
7 kuruş muu petrol fiyatları 10 dolar düştü 7 kuruşmu karşılığı yuhhhhh
HEP ÖYLE DİYORSUNUZ TERSE YATIYORSUNUZ DİKKAT EDİN BATMASIN.
Ben bu indirim yaptık diyen kansızl şerefsizlere 20 Kuruş vereyim sussunlar. İndirim yapmışlarmışmış.. Defolun gidin ulan köpek soyları. Bu akaryakıt fiyatları neden başka ülkelerde 2 TL lere veya 2.50 TL. lere satılabiliyor. Bu adamlar nasıl para kazanıyorlar ? Ulan sizin Allah belanızı versin inşallah 76 milyonun ahı ile her 2 cihanda gün yüzü görmezsiniz. Haram zıkkım olsun aldığınız fazla paralar.
Dostum haklısında şunuda düşünmen lazım 16 milyona yakın trafikte arac var. araçlarımızı zorunlu hallerde kullansak bu kadar pahalı olmaz. adam tuvalete bile arabayla gidecek nerdeyse. bir evden 3-4 kişinin arabası var. keyfi gezmek için trafiği işgal edenler var. bunları göz önünde bulundur bence. hollanda ülke nüfusu kadar araba var ülkemizde. zam gelse şaşırmam yanii.
çooookkkk büyük indirimmmm olmuşşşş
baştakilere para lazım çok bile indirmişler
allah allah bende benzin 2 lira oldu sandım indirime bak bindirdiğinizin hadi hesabı yok
benzın ındı ama kıme ındı tuketıcıye ınmedıgı bellı
çok inmiş beee tühhh
Hemen depoyu dolduralım beyler bir depoda 2,5 lira kardayız. Köşeyi döndük. Ancak hatırladığım bir Başbakanın bir sözü vardı paradan altı sıfırı atarken. Sevgili vatandaşlarım kuruşlarınıza sahip çıkın diye. Evet beyler bu indirimi küçümsemeyin kuruşlara sahip çıkın. Kendileri milyarlara sahip çıksınlar. Bizlerde Kuruşlara. Anlaşıldımı.
gidip hemen ne kadar kap kacak varsa fulleyelim bu fırsat bi daha gelmez evi filan satıp benzin almak lazım
en doğru yorum bu olmuş..bikaç güne 20 krş falan bindirirler.evi satıp stok yapsank zengin oluruz :))
Dün mynette bir uzman en az %5 ucuzlaması gerektiğini söylemişti.indirim oranı %1,5 te kaldı.
Petrol fiyatlarının bu kadar düşmesinin yanında Türkiyeye ancak indirim bu kadar yansır zaten.
kaşıkla verirler kepceyle 2 gün sonra geri alırlar
Seçimlerden sonra asıl tablonun rengini herkes görecek Ak, kara, pembe, mor !
Bugünün indirimi geleceğin kazığına delalet. Bu ayakları biliyoruz. Ne araba alırım ne de yakıt tüketirim. Doğalgaz ülkemiz ve halkını sömürmek için döşeniyor. Tasarruf ve doğanın sağlığı için projeler üretilmiyor. İndirimi yaz aylarına doğru değil kış aylarında yapsanız daha sevindirici olmaz mı?
bu kadar indirim olması hayra alamet değil...demek ki iyi bindirecekler...
Bunun acısını çıkarırlar, 5 kuruş indiyse 15 kuruş bindirler.
Nerede kaldı nerede kaldı diyorduk? oh be artık rahat rahat gezip, dolaşabileceğiz arabalarımızla. teşekkürler hökümet, Türkiye hala en pahalı benzini kullanıyor.
hani derler ya iki ileri bir geri bizde on ileri yarım geri daha fazla indirim bekliyorsanız rüya görmeniz gerek
Merak etmeyin birkaç gün sonra bir iki kuruş indirirler sonra katlarcasını bir anda bindirirler milleti soyup soğana çevirme taktiklerini vicdansızlar çok iyi çalışmış işleri zaten bu oyunlar...
kurus kuruş indirr ki.. T.C den rahatsız olanların vergisinide bana koyy...
brent 98.24 soyun mileti nasıl olsa sesi kıçmıyor yola devam
7 krş indirdiler yarın 17 krş koyarlar
dalga geçiyo şrfsizler...
ZAM GELİNCE NERE BAZ ALINIYOR DÜNYA PİYASASINDA İNDİRİM OLUNCA BİZİM HÜKÜMETİMİZ SADAKA NİDASINDA HESAP YAPIYOR
bu indirim büyük zammın ayak sesleri bence 7kuruş indirim30 40 kuruşluk zammın altyapısıdır maalesef....
Hökümet allah belanı versin.petrol fiyatı % 3 artınca %10 zam yapıyorsun .fiyatlar %17 düştü indirimin 7 kuruş..millet enayi sömürün.durmak yok yola devam o %47 ninde elleri kırılır inşallah.enayiler.
KOMEDİYE DEVAM,FAİZE PARA BULMAYA DEVAM.SİZİNDE MAZORUNUZ BENZİNİNİZ BİTTİ BİTTİ,BIKTIK BIKTIK..!!
petrol bir ay önce 113 cent ti simdi 100 cent civarında indirimin yüzde 8-9 olması gerekirdi. laf olsun diye 3-5 kuruş indiriyorlar işte.
9 KURUŞLUK ADAMLAR BUNLAR,YAPACAKLARA ZAMMA HAZIRLIK OYUNUNDAN BAŞKA BİR AYAK OYUNU DEĞİL BU.
1500kurşa benzini komşuya satarsınız vatandaşa gelince 5.tl yani 7.kuruş indirilmiş zararmı etmişler.ki kar.dan zarar etmezlerki.yarın 10.kuruş koyarlar bunlar a.k.p.yönetimi 24.saat düşünüyor vatandaşımı nasıl öper ve mutlu ederim diye..
bilmem nerenize girsin şerefsizler
28 Avrupa ülkesi içinde benzin ve motorin fiyatının en yüksek seviyede seyrettiği Türkiye, benzinde vergi rekortmeni, motorinde ise ikinci sırada bulunuyor.. '' istediğimiz kadar dövünelim yorum yapalım boş bu sempatik rütuşların neden yapıldığı apaçık belli uyumaya devam değerli TÜRK milleti ''
lan dalga geçer gibi 7 kurus inmiş.. :D 7 50 kurus zam yapsa kimse sesini çıkarmazdı indirmişkende 50 kurus indirseydi :P
Kuruş kuruş indirim, lira lira zam. Tüm dünya borsalarında petrol dolar bazında indi. 7 kuruş indirirler 25 kuruş tekrar zam yaparlar. Uyu ey millet derin uykularla uyuuu.
Tayyıp akaryakıttaki vergi ile yandaşı ve g.doğuyu besliyor.onun için indirim falan hayal.bunlar cambaza bak işleri.
adam gibi bir fiyat uygula da insanları aptal yerine koyma,dünyanın en pahalı fiyatı bizde sn tayyip ve yandaşları.....
küfür eder gibi ne bu 7-9 kuruşluk indirim...
bu kadar insan araç kullanıyor fazla diil herkes bir hafta kontak kapatsın bu ulke bırbırıne gırer cunku o kadar vergı o kadar bindirim yapmışlarki adamlar karınları tok sırtları pek BU KADAR KİŞİNİN HAKKINI NASIL ODERSINIZ ORASIDA SİZ VE ALLAH ARASINDA KALMIS
Diğer Haberler