Albayrak'tan 'Gıda Komitesi Toplantısı' açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Toplantıda tarımda mevsimsellikten kaynaklı etkileri azaltacak, gıda fiyatlarında kalıcı düşüş sağlayacak, tarım üretiminde maliyetleri düşürecek tüm yapısal dönüşüm adımlarını ve stratejileri kapsamlıca ele aldık" dedi.

Albayrak'tan 'Gıda Komitesi Toplantısı' açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "tarımda mevsimsellikten kaynaklı etkileri azaltacak, gıda fiyatlarında kalıcı düşüş sağlayacak, tarım üretiminde maliyetleri düşürecek tüm yapısal dönüşüm adımlarını ve stratejileri", Gıda Komitesi Toplantısı'nda kapsamlı bir şekilde ele aldıklarını belirtti.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi Toplantısı'nı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Albayrak, "Tarımda mevsimsellikten kaynaklı etkileri azaltacak, gıda fiyatlarında kalıcı düşüş sağlayacak, tarım üretiminde maliyetleri düşürecek tüm yapısal dönüşüm adımlarını ve stratejileri kapsamlıca ele aldık" ifadesini kullandı.

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
17 yilda hic bir varlik gòsteremediniz gida ve tarim konusunda simdi bu neyin toplantisi
eyvah damat ve saray bu işede el atmış işimiz yaş tanzimler gelecek varlık kuyruğu oluşacak muhalefet ve yoksullar o kuyruklara giremicekler duyum um şu kaştan kumlucadan hayırsever insanların yoksullara bedava verilsin diye hibe ettiklerini bize parasıyla varlık kuyruklarında kaktırmışlar hah ha hah ha
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler