Bağ-Kur'lulara emeklilik kredisi

Meclis’teki barış paketi, kamuya olan borçların bazılarını silme yolunu açıyor. 300 bin emeklinin, gelir testi yaptırıp geliri düşük çıkanın, dondurma imkanından yararlanan Bağ-Kur’luların borcunun üstü çiziliyor.

Ekonomiyi canlandırma paketinde Bağ-Kur'lular için de iyi haberler var

Bunu yapanın borcu silinecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
15 yıldır aklınız nerdeydi seçim yaklaşınca hergün paketten birşeyler çıkıyor,bunu millet yutmaz artık
E Y T noldu ? köy sandığına mı kaldı ?
emeklilikte yaşa takılanların akıbetiyle alakalı yasa yapmıyorlar mı? Kazanılmış haklarınyok edilmesi nerede görülmüş?
yasa takılanları unutmaaaa,,,,
bu konuda birlikteliğin olduğu bir platform biliyorsanız paylaşırmısınız lütfen E:Y:T
Eyt olmadan olmaz dengeler bozulur .
olmayan borçlardı bunlar vatandaşı önce borçlu gösterip sonra affettik demek hangi aklın oyunu ödeyenler ne olacak peki onları da iade edecek misniniz
emeklilikte yasa takilanlarin hakki ne olacak
Buda karakovan balı olsa gerek.
Çalışan bağkurluların borçlarını sileceksin de ödeyenler hıyarmı... Ödeyenlerin ödemelerini geriye ödeyecekmisin..? Ondan haber ver. Saçmalık. Barışmış. Adam devlete borcunu ödemesin, altında son model arabayla gezsin, sen çoluğun çocuğun nafakasından kes Devlete bir kuruş borç bırakma, enayi konumuna düş. Bu mu BARIŞ.......? Ödediğim primler SGK lar vergiler zehir zıkkım olsun derim bende böyle enayi durumuna düşürürsen.
primleri zamanında hiç aksatmadan ödeyenlere de bir iyilik yapın sayın yetkililer . mesela bir yıl erken emekli edebilirsiniz. Borçlu olanları desteklemeniz takdire değer ama dürüst olan vatandaşlarıda ihmal etmeyelim lütfen . ama amacınız para toplamaksa o ayrı konu .
2014 yilinda dondurulan bagkur primleri ne olacak nasıl günlerimiz geri kazanacağız
pekide sayın hükümet bizlerin 2000 yılı öncesi hak ettigimiz borcumuzu ödeyemedigimiz şimdi ödeyelim bizi emekli edin dedigimiz yasa neden çıkmıyor haksa hak adaletse adalet adil olmalı geriye dönük borçlanmayıda bekliyoruz.
Muhalefet istiyor, iktidar uygulamaya başlıyor...
Diğer Haberler