Bakan Albayrak: Söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yapısal Dönüşüm Adımları ile söz verdikleri politikaları hayata geçirdiklerini belirterek, "Kamu bankalarımıza, sermayelerini güçlendirmek için 3,7 milyar avro ikrazen Devlet İç Borçlanma Senedi verilmesi sürecini tamamladık." ifadesini kullandı.

Bakan Albayrak: Söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz

Albayrak, Bakanlıktan bugün duyurulan Devlet İç Borçlanma Senedi (DİBS) ihracına ilişkin, Twitter hesabı üzerinden değerlendirmede bulundu.

"KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ"

Yapısal Dönüşüm Adımları ile söz verdikleri politikaları hayata geçirdiklerini kaydeden Albayrak, "Kamu bankalarımıza, sermayelerini güçlendirmek için 3,7 milyar avro ikrazen DİBS verilmesi sürecini tamamladık. Ekonomimizi arzu ettiğimiz seviyeye taşımak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz." mesajını paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
halimiz duman senin umrundamı konuş dur yerin sağlam
Yapısal Dönüşüm; Zam, Yeni Vergiler, Enflasyon demekmiş, Anladık..! Bakalım Nereye kadar Dayanabileceğiz..?
şov yapmak adına neredeyse kamu bankalarını iflas ettirecen... piyasa 2 iken 1.35 den kredi kullandırıyorsun. nereden geliyor bu degirmenin suyu berat.hani babanın malını dağıtsan anlayacazda,devlet malı be bu.yetim hakkı vâr üzerinde,gerçi sen ne anlarsın...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler