Bakan Albayrak'tan G-20 mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "G-20 Finans Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları toplantısında "Türkiye'nin küresel ekonomiyi tehdit risklerine karşı tezleri ortaya koyduk" açıklaması yaptı.

Bakan Albayrak'tan G-20 mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından "G20 Finans Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı"na ilişkin bir mesaj yayınladı.

Albayrak, mesajında "G20 Finans Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı'nda, "Türkiye'nin küresel ekonomiyi tehdit eden risklere karşı tezlerini ortaya koyduk." dedi.

albayrak twit

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
çok efor sarfetmiş sayın bakan ne kadarda hayati önem taşıyor türkiyemiz için ben bu damada bakkal bile teslim etmem kayınpederi koca hazineyi verdi nede olsa damat
NE DEDİ ACABA? BİZ BATIYOZ BİZ BATARSAK KÜRESEL OLARAK SİZDE ZARAR GÖRÜRSÜNÜZ DİYE TEHDİT! EDİP BİZE YARDIM EDİN Mİ DEDİ! ACABA ONLARDA AAA OLUR MU O DEVASA ABARTILI SARAYLARIN SAHİBİ ÜLKEYİ BATIRMAK OLURMU HELBETTE SİZE YARDIM ETMEK GÖREVİMİZ Mİ DEMMİŞLERDİR. YOKSA AAA AMA SİZİN SARAYINIZ VAR BATMAZSINIZ KUZUM BİZMLE EĞLENMEYİN ALLLASEN Mİ DEMİŞLERDİR. GUDERETLİ REİSİNİZ YAPAR BİŞEYLLER GURTARIRSINIZ SİZ DEYİP YOLLARINA DEVAM ETMİŞ TE OLABİLİRLER.--- NEYMİŞ ACEP DAMAT BEYİN TEZLERİ--
vay be ne çok güzelim ülkemizin ve ekonomimizin batmasını isteyen destekleyen ne çok sözde muhterem insanlarımız varmış.
vay vay vay bak sen nelerde yaparmış senin konuşman masal gibi gelmiştir ne dediğini anlamamış uyumuşlardır.Ne özelliğin var padişah damadı olmandan başka da karşı tez hazırlamışsın boş insan.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler