Benzin fiyatlarına indirim geliyor

Araç sahiplerine gelen zamlardan sonra indirim müjdesi geldi. Bu gece yarısından itibaren benzinde 17-15 kuruş arası indirim bekleniyor.

Benzin fiyatlarına indirim geliyor

Dolar kurunun düşmesiyle birlikte birlikte LPG'deki 5 kuruşluk indirimin ardından benzin fiyatlarına da indirim geliyor.

Bu gece yarısından itibaren benzinde 17-15 kuruş arası indirim bekleniyor.

BENZİN VE MAZOT EŞİTLENECEK

Benzin litresi İstanbul'da 6.20 TL'den pompaya yansıtılıyor. İndirim sonrası litre fiyatının en az 6.05 TL'ye kadar düşmesi beklenirken mazot ve benzin fiyatları neredeyse birbirine eşit durumuna gelecek. Mazotun istanbul'da güncel litre fiyatı 6.05 TL'den satılıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
İNANMIYORUM SEÇİM YATIRIMI
@vural1946 iki hafta önce zam geldiğinde seçim bozumu muydu...
peşinden büyük bi zam gelir.
@ykocak52 yok, bundan sonra hep indirim olacakmış, 2021 in ortalarından itibaren de artık istasyondan aldığın her litre yakıt için para ödemeyeceğin gibi extra para alacaksın, sağlam duyum aldım...
motorinin ham maddesi başka bir şey mi
@erqut LAFIN GELİŞİ 1 LİTRE BENZİN TÜKETİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK, KARŞILIĞINDA 4 İLA 5 ARASI MAZOT TÜKETİLMEKTEDİR.BENZİNLİ ARAÇLARDA OTOGAZ KULLANIMI %90'IN ÜZERİNDEDİR.OTOGAZ, DOĞALGAZ, ELEKTRİK VE MOTORİNDE DOĞRU DÜRÜST VE SIKLIKLA İNDİRİM YAPIYORLAR MI? AKARYAKIT GURUBU ENERJİ KAYNAKLARI İÇERSİNDE BENZİNİN PAYI %5 GİBİDİR AMA LAFA VE SİYASET AĞZI YAPILDIĞINDA AKARTAKITTA İNDİRİM YAPTIK DİYE MANGALDA KÜL BIRAKMAZLAR.İNDİRİM YAPACAKSANIZ EĞER OTOGAZ, DOĞALGAZ, ELEKTRİK VE MOTORİNDE İNDİRİM YAPIN DA VATANDAŞ BİR OOHHH ÇEKSİN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler