Çiftlik Bank'tan sonra kripto para üretimine de el atmış

Çiftlik Bank'ın kayıplara karışan CEO Mehmet Aydın'ın üyelere gönderdiği videoyla, şirketin 2 ay önce kripto para üretim çiftliği de kurduğu ortaya çıktı.

Çiftlik Bank'tan sonra kripto para üretimine de el atmış

Çiftlik Bank'ın kayıplara karışan CEO Mehmet Aydın'ın üyelere gönderdiği videoyla, şirketin 2 ay önce kripto para üretim çiftliği de kurduğu ortaya çıktı.

Kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank'ın sahipleri sırra kadem bastı. Şirketin sahiplerinden Mehmet Aydın'ın bir süre önce üyelere sosyal medya üzerinden gönderdiği videoda kripto para üretim çiftliği de kurdukları görülüyor.

O videoda kripto para çiftliğini tanıtan Aydın, üyelere “Bitcoin batsa bile Çiftlik bank yine hayatına devam eder" diyerek sesleniyor.

Kripto para üretikleri tesisi tanıtan Mehmet Aydın, “Aynı anda bin tane cihaz çalıştığı için çok sıcak hava oluyor. Bu sıcak havayı makinelerin daha iyi performans verebilmesi için dışarı atmamız gerekiyor" diyerek kurdukları sistemi anlatıyor.

Aydın tesisin nerede olduğunu ise açıklamıyor.DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
şu sıfatla milleti çarptıya helal olsun.
para batıranlara zerre acımıyorum. gerek sosyal medyada, gerekse gerçek hayatta bu konuyu tartıştığım kişiler deli gibi sistemi ve mehmet aydını savunuyor, en ufak laf ettirmiyordu. tanımadığın adamı böyle savunursan ve güvenirsen neyine acıyayım?
Benim aklım almıyor bu tıfıl dombiliye nasıl güvenip o kadar para yatırdılar. İlk başta milleti yemleyip üye sayısını arttırdı sonra vurgunu yapıp gitti.
kerizden bol ne var. yine düşer peşine kerizler.
Dolandırılmaya ne kadar müsait bir milletiz. Adama bakıyorum tam bir yavşağa benziyor nasıl olurda bu kadar insanı kandırabiliyor hayretler içinde kalıyorum. YUUUH artık aklıma çok söylenecek laf geliyor ama yayınlamazlar aklınızı başınıza alın artık.
@dahi36 nasıl kanıyorlar söyleyeyim. Millet olarak emeksiz çok para kazanmaya hevesli bir milletiz. 2-3 ay da paralarını düzenli gönderdiyse al sana sebep...
@dahi36 kanmıcak kimse vamı akideş sen nirde yaşıyon ..
yatarak para kazanmak ısteyenlerın hazın sonu
bu tipe bak!! insan nasıl güvenir bu şarlatana!!! yazık günah. komedi gibi!!
bu salağa kanan lar kimler acaba :)) suratına bakınca çocuktan başka bi şey gözükmüyor .....
çiftlik bank 77,000 kişiyi 511 milyon tl dolandırmış bizim ülkeye bayılıyorum azıcık bi para kazanma ihtimali görsün elde ne var ne yok basıyolar farmville gibi oyuna 511 milyon tl'yi nası yatırdınız. 55 yaşındaki adam mouse'la inek besleyerek zengin olacağına inanmış vala helal :D
tosun paşa bu tesisi kurarken devleti ne kadar dolandırdı acaba
bu çocuğa para yatıranlara sesleniyorum kolay para peşinde koşanın sonu budur.
Ben bu tipi görsem 50 tl bile yatırmam :) a... meymenetsizi
tüm mağdurlara geçmiş olsun...pensilvanya gene iyi para topladı...aslında daha büyük bir felaketin önüne geçen bakanlığımız engel oldu..bakanlik onay verip 1-2 sene daha bu sistem devam etseydi olacaklari varin siz düşünün..ucuz atlatildi buna şükür diyelim
bu çocuğa güvenipte paramı yatırdılar burada para batıran bu tür insanlara acımıyorum
adam göz göre göre devleti milleti onu bunu dolandırıyor ve elini kolunu sallayarakta geziyor biz yapsak adaletli sözüm ona savcılar hakimler müebbet verirdi anne baba 7 sülalenin evine barkına el koyardı
kusura bakmayın teşbihte hata olmasın ama bu memlekette bu kadar inek varsa onları sağacak bi o kadar da çoban vardır müstehak size devlet defalarca bu sistemin yanlış olduğunu söylemişti.
ben bu çocuğa para verip bakkala yollamam be siz yatırım yapmışsınız :)
BUNUN ipini kim tutuyor acaba
adam işi biliyor bu kadar koyunu başka hic bir ülkede bulamazdı.
@340734073407 DEVLET BU COCUGA ODUL VERMELI 70 BIN APTAL VARMIS DEMEK
Vay tulum vay..
MYNET BUNU KESME. BURADAN YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNEN , CEBİNDE BOL PARASI OLAN, KAZIKLANINCA İYİ AĞLAYAN, MADE İN TR MAL-I MALLAR ARANIYOR. ÇOK YAKINDA APOLLO MEKİĞİNİN GEVŞEYEN VİDASINI YERİNE TAKIP MARSTA MANTAR ÜRETİMİNE BAŞLAYACAĞIM. ACİL KAYNAĞA İKTİYACIM OLURSA YATIRIMCI ORTAK ALIRIM. İYİ KAR PAYI VERECEĞİM. MEKİKTEKİ KOLTUK TEK KİŞİLİKTİR :))
@sbn41 ABİ MAİL ADRESİ YADA TEL NOSU YOK.SANA NASIL ULAŞACAGIZ......::))
Yarasın tosunuma..
helal hos olsun dombili Sana millet koyun olunca alnindan Optum dombili
arkana iki devletten adam al partisi önemli değil ama genelde akp den alıyorlar..milleti dolandırmak çok çok çok basit..iddia ediyorum 8 yaşındaki çocuk dolandırır..şimdi soruyorum Binali Yıldırım başbakan olabiliyorsa ülkede bu çocuk da cumhurbaşkanı bile olur bence şaşırmayın..
bu adam vatandasi dolandirmis kandirmis . senin cumhurbaskanini kandirmayan kalmamis... cokmu yani bu simdi.
hahahaha helal olsun Su tip şu kalıpla insanları çarptın helal olsun diyorum bu halkın koyun olduğu belli oldu ulan jet fadildan damı ders almadınız adam tekbirlerle 15 temmuzdan bahsetmelerle güven vermis:) en güzel ticaret din tucarligidir sermayesi yok müşterisi çok denizi bitmez kerizi bitmez
enayiler olmasa uyanıklar nasıl geçineçek ..
akıl var mantık var paran varsa kendin işletmeçi ol.
DEVLETIN BU KİŞİYE ÖMUR BOYU HAPIS CEZASI VERMESI LAZIM KIM BILIR BU ZAT YUZUNDE KIMLERIN OCAGI YANDI
Sana vallahi helal olsun,bu kadar kerizi nasıl bir araya getirip çarptın.
çok akıllı çocuk vallahi helal olsun. millet kısa yoldan ohh oturdugu yerden para kazanayım diye bu sıfatsıza para yatıracak kadar enayiyse devlet ne yapsın magdurları...akıl var çocukta takdir etmek lazım para yatıranlardada akıl yok görmek lazım....geçmiş olsun...
FAZLA PARA KAZANMA HIRSI BU HALE GETİRİ İNSANI ....JET..FADIL..2.. 5 YIL SONRA YINE ORTAYA CIKACAK İNSANLAR YINE PEŞİNDEN KOŞACAK
Ha çiftlik bank magdurları ha Akp ye oy verenler aynı işte..
içerde uzun yıllar yatarda paranın akıbeti belirsiz
adam resmen soykırım yapmış
Çiftlik bank =bitcoin
BU ÜLKEDE SAĞILACAK O KADAR İNEK VARKİ. KEŞFETMESİNİ BİLCEN. ÇÜNKÜ YATTIĞI YERDEN PARA KAZANMAYA ÇALIŞMAK MASA BAŞINDA OTURUP PARA KAZANMAK HIRSI VAR OLDUKÇA, KENDİ AYAKLARIYLA GELİRLER.
demekki bu ülkede sahtekar olmamız gerekiyor.
dombili :D
yazık milleti dolandırmış kaybolmuş , şimdi villasında dinleniyordur.
Diğer Haberler