Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'doları bırakın' çağrısı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomideki toparlanmanın sürdüğünü belirtirken "Ülkemize güvenen, yatırım yapan herkes kazandı, kazanmaya devam edecek. Bırakın doları, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası'na dönelim, milliliğimizi yerliliğimizi gösterelim." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında ekonomideki gelişmlere ilişkin açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir kez daha vatandaşlara doları bırakıp, Türk Lirası'na dönme çağrısında bulundu.

"BIRAKIN DOLARI..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

Hamd olsun bir süredir milletimizin en büyük sıkıntı kaynağı olan ekonomideki toparlanma sürüyor. Toparlanırken bunlar hala battık, bittik diyor. Açıklanan verilen bunları doğruluyor. Ülkemize güvenen, yatırım yapan herkes kazandı, kazanmaya devam edecek. Bırakın doları, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası'na dönelim, milliliğimizi yerliliğimizi gösterelim.

"500 TARIM KREDİ KOOPERATİFİ SATIŞ MAĞAZASI AÇILACAK"

Son dönemde bölgemizdeki kimi ülkelerde yerli ürünlere sinsi bir kampanya yürütüldüğünü görüyoruz. Tarım-Kredi Kooperatifimiz 500 noktada güzel muhteşem diyebileceğimiz kendi satış mağazalarını açacak. Ucuzluk, istikrar halkım için çok çok önemli çıkış olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
demek ki kur artacak
öncelıkle sen başlatta görelom benım tek dolarım yok cebımde
@karakemal1944 SENİ EYT LİLER OLARAK SİLECEĞİZ.NE MANİPİLASYONCULUĞUMUZ KALDI NE VATAN HAİNLİĞİMİZİ.ASIL HAİN SENSİN.BİZ SENDEN 2 SENE SONRA EMEKLİJAKEDİLİŞİMİZDEN AVANS İSTEDİK 2 SENE SONRA 2 BİN LİRA HAK EDECEKSEM ŞİMDİ 1,5 VER ZAMANLA ÖDEŞELİM DEDİK,DEVLETİN CEBİNDEN EXTRA PARA ÇIKIMYACAK DEDİK.SEN NE YAPTIN ,ÇAMURA YATTIN.SEN BUNU UNUTMA
son donemın ıyı reklam yap
@qplot YAV HE HE,ÜLKENİN İÇİNE EDİP BIRAKTIN ÇAMURA YATMA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler