Dikkat çeken uyarı: Fiyatlar tıkır tıkır artacak!

Setur'un Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk, yerli turiste erken rezervasyon yaptırılması önerisinde bulundu. Tomruk, fiyatların 'tıkır tıkır artacağını' söyledi.

Dikkat çeken uyarı: Fiyatlar tıkır tıkır artacak!

Setur'un Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk, Sözcü'den Sayime Başçı'ya konuştu. Türk insanının tatilden vazgeçemeyeceğini belirten Tomruk, "Eğer gitme niyeti varsa yerli turist erken rezervasyonu kaçırmasın. Eğer yoksa da kaçırmasın çünkü son dakika iptal seçeneği veriyoruz" ifadesini kullandı.

"Şu anki fiyatlar araba fiyatına gelecek. 4 kişilik bir ailesiniz iki hafta tatil yapıp iyi bir yere gidecekseniz, ultra her şey dahil tatil istiyorsanız ve temmuzun ilk haftası rezervasyon yaparsanız ikinci el bir araba fiyatına bile tatil yapılıyor olacak" diyen Tomruk, şöyle devam etti:

"17 Aralık itibarıyla iç turda reel yüzde 25'lik bir paks büyümesi var. Ama bu yıl sonunda böyle olur mu bilmiyorum. Azalacaktır. Geçen yıl, Ruslar da bu yıl gelmiyor, fiyatlar düşer, algısı vardı. Bu yıl kesinlikle bu yok. Bu yıl kesinlikle fiyatlar tıkır tıkır tarih yaklaştıkça yükselecek. Daha önce haziran ayına kadar devam eden erken rezervasyon satışları nisan ayından itibaren rakamlar araba fiyatlarına yaklaşacak"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Resmen soygun yapılıyor ! Bu kadar da olmaz kendi vatanımızda tatil yapamaz olduk helal olsun size!
Hayatımda bir kere gittim, ultra herşey dahil daha sonra gücüm yetmedi..bir daha da gidemem ama şunu gördüm elalemin rus'u Ukraynalısı', Almanı bir aylık maaşları ile en az iki üç hafta tatil yapıp gidiyor biz kendi memleketimizde ömrümüzde bir defa zorla gidiyoruz....
@erol.eftekin beter ol.... açlıktan evdeki eşyaları yak rutubetten zatüre ol.. açlıktan güvercin yakalamak zorunda kal..
zaten bizde yerli turist olarak yunanistana gidiyoruz türkiyenin yarı fiyatına...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler