Dolar ve euro tarihi rekorunu yeniledi

Gece saatlerinde dolar ve euro tarihi rekorunu yeniledi. Gece saat 00:35 itibarıyla ABD doları 4,9796'ya, euroda 5,8187 bandına yükseldi. Hızlı bir şekilde yükselen dolar ve euro ilerleyen dakikalarda düşüşe geçti.

Dolar ve euro tarihi rekorunu yeniledi

Dolar ve euro gece yarısı hızlı bir yükselişle tarihi rekorunu yeniledi. Gece yarısı nedeni bilinmeyen bir yükselişle rekor kıran dolar ve euro daha sonra düşüşe geçti.

Dolar dün 4.80’ler seviyesinde seyretmişti.

Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeni kabinenin ilan edilmesinin hemen ardından doların TL karşısında yükseldiği görülmüştü.

dolar-euro

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
TEKRAR SÖYLÜYORUM BU DOLAR VE FAİZLE OYNAYAN KİMLER SE SADECE 2 DENESİNİ GEBERTSEN Bİ DAHA DOLAR YERİNDEN KIPIRDAMAZ FAİZ % 1 OLUR !!!
Ülkemiz kalkınıyor.. kriz geçirdiğimiz ecevit dönemini arar olduk
berat albayrak hemen hallediverir dicem ama piyasa damat felan tanımaz
ooo baya düşüşe geçmiş cuma günü 3,50 deyken bu gece 5,00 tl ye çıkmış şimdi 4,90 gerilemiş düşüşe geçti diyorlar battı güzel ülkem kafası çalışmayan gerici zihniyeti iktidar yaparsan sonuç bu olur yarın takdir-i ilahi allah istedi böyle olmasını derler çıkarlar işin içinden :-)
@xqqxqqx gerici zihniyet dediğin tarihte kaldı.bknz.5 nisan 1994 krizi çiller karayalçın iktidarda.yıl 2001 ecevit yılmaz bahçeli iktidarda gene kriz.26 banka batırılmış gecelik faizler %7500 dolar bir gecede %100
@ayhankok78 bir fark varmi şimdi güzel insan
TIRLAR ARIZA YAPTIĞI için AKP lilerin DOLARLARININ PİYASAYA SÜRÜLMESİ GECİKMİŞ. Yükselme o nedenle olmuşmış fış.
Borsa elden gidiyeah dolar geliyeah euro geliyeah vallahi 155 i ararırın vallahi ararırın.Hain vatan haini.Döviz kürtaj yapiyee burda.
dış güçler kıskaniyeh
Eeeeeyyyy dış güçler çekin elinizi artık güzel ülkemden
Şunu anlamadınız Şer güçler daima olacak, bizi daima kıskanacaklar, faiz lobileri vs. her zaman olacak. Önemli olan bunlara karşı gelebilen bir devlet. Koydunuz işte bize mi kendinize mi koydunuz, kime koydunuz?
sizdemi korkar oldunuz ? dolar 4.97 yi görende sesiniz çıkmıyor 3 maymunu oynuyorsunuz ama düşüle geçince hemen haber yapıyorsunuz. sanırım sizde ikazlandınızzzz
doların ne kıymeti harbiyesi var.ekmek dolarlamı alınıyor.herkeş dolarını bozdursun.10 tl ye yeniden alırız
Diğer Haberler