Cumhurbaşkanı'nın dolar bozdurun çağrısına böyle destek verdi

Kayseri'nin Develi ilçesinde Pazarcılar Dernek Başkanı olan Süleyman Aydoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dolarlarınızı bozdurun' çağrısına iki aracından birini devlete bağışlayarak destek verdi.

Kayseri'nin Develi ilçesinde pazarcılık yapan ve Develi Pazarcılar Dernek Başkanı olan Süleyman Aydoğdu, "Başkanımızın, reisimizin 'dolarınızı altınınızı bozdurun' çağrısına dolar ve altınım olmadığından dolayı katkıda bulunamadım. Bundan dolayı çok üzüldüm" dedi.

Aydoğdu, "Sebzecilik yaptığım iki aracımdan birini devletime bağışlamaya karar verdim, aileme de sordum ailemde 'millet canını verdi biz iki arabamızdan birini versek hiç kıymeti olmaz' dedi ve 30 bin TL değerindeki aracımızı bağışlamaya karar verdik. Bizim arabamız, atımız, paramız olsa ne olur olmasa ne olur. Şu anda ülkemizdeki Suriyelileri görüyorsunuz onların da parası vardı, altını vardı ama şu anda ülkeleri yok. Herkes elini taşın altına koymalı" dedi.

AW463664_02

Aydoğdu, "Çuvallar ile paraları, altınları olanlar sizlere sesleniyorum devletimize yardımcı olalım darbe halen yapılmakta ülkemize şu anda ekonomik bir darbe yapılıyor. Kamyonun bir tanesini çalışarak geriye alabilirim ama Devletimi geriye alamam" diye konuştu.

AW463664_04

Pazarcılar Dernek Başkanı Süleyman Aydoğdu'nun eşi Hayriye Aydoğdu "Kocamla beraber kamyon muzun birini vatana feda ettik kamyon çalışılır tekrar kazanılır ve alınır ama vatan geriye alınmaz

Bütün millet canını veriyor biz bir kamyon vermişiz çok mu vatana feda olsun" ifadesinde bulundu. DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 307 yorum
Gerçekten helal olsun böyle insanlar varken ülkemizin sırtı yere gelmez. Umarım bu fedakarlığı gören cumhurbaşkanımızda bir kaç makam arabasından, birkaç konağından fedakarlık yapar ülke ekonomisine bir nebze olsun katkı sağlar. Bu sayede de vatandaşlar daha da çok altın, dolar bozdurur.
@mitemha reis,marmariste ne yaptırıyor biliyormusun? SARAY
@lastnokta Ya arkadaşım 16 yılda zengin olup da mal varlığını yurtdışına kaçıran ağababaları nerede? Trilyonliralara satılan daireleri alan arkadaşlar nerede? Neden kimse onlara birşey demezken hala bu gariban vatandaş elindekini avucundakini kaybetmek zorunda? Evdeki doları sat demekle dolarmı düşer? Üretim nerede? Teknoloji nerede? Adalet nerede bu ülkede...
Güzel yorum, aynen katılıyorum.
@lastnokta Sayın Cumhurbaşkanının Marmaris'te yaptırdığından haberin yok galiba. Siz tapın halen daha.
Bunlara koyun dendiğinde kızıyorlar. Valla tayyip bu haberi duyunca gözleri yaşaracak. 1100 odalı sarayının bir odasını devletimize bağışlar artık.
bu biraz reklam kokan hareket, devlete vergi ödenmiyor sürekli af üzerine af çıkartılıyor, daha bir kaç ay önce devlet tasarrufa gidecek dendi halen trafiğin yüzde kırkı kamu aracı hemde kiralık hafta sonu gezmelere pikniklere gidiliyor.çakarlı,resmi plakalı,protokol araçlarını saymıyorum bile.ülke borçlana borçlana ama lüxden de geri kalmadan bu hale geldi sorarım şimdi sana pazarcı 30binliran üst düzey kamu görevlilerinin yakınlarının araçlarının kaç saniyelik otopark ücretini karşılar bak günlük bile diyemiyorum.
@lastnokta AH BE KARDEŞİM SİZLER GİBİ SAF VE TEMİZ KALPLİ İNSANLAR VARKEN BUNLAR DAHA ÇOK İKTİDARDA KALIRLAR.GÜ ZEL KARDEŞİM SENİ ALTININI BOZDURMANLA BU SAF KARDEŞİMİ ZİN KAMYONUNU SATMASI İLE ABD Nİ DOLARI GERİLERMİ?AKLINI ZI BAŞINIZA TOPLAYIN,GÖZÜNÜZÜ AÇIN. ÖNÜNE ANCAK ÜRETERE K VE SATARAK GEÇİLİR.ABD TÜRKİYENİN BÜTÇESİ KADAR HER YIL AKARYAKIT PARASI ÖDÜYOR.YAPMAYIN AKILLI OLUN.SAYIN CUM HURBAŞKANI ÜRETİMİ ARTTIRMANIN ÇARESİNİN ÇİFTÇİLİĞİ HAY VANCILIĞI GELİŞTİRMEKTEN GEÇTİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYOR.YAPMA YIN KARDEŞİM.KÖRÜ KÖRÜNE İNANMAYIN.SN BŞK VE KENDİSİ VEYA EKİBİ 1 USD BOZDURMUŞ MUDUR ACABA?
o dediklerini yapacak diye çok bakarsın
@lastnokta Adam krediyle alıp borçlarını ödeyemediği kamyonu hibe edecek , her iddiaya varım.... Benim teyze oğlum tır şirketini konkordato yapıp devletle anlaştı malları gitti...
@kemalbulgan Abim, güzel abim. Güzel konuştun iyi konuştun da biraz imla lütfen. Gözlerim kanadı. Türkçemizi düzgün kullanalım.
*ADAM EKONOMİYİ NEDEN BUHALE GETİRDİ DİYE SORGULAMASI GEREKİRKEN YALAMA DERDİNDE HALA... DARBE HALA YAPILIYORMUŞ ZAVALLI DARBEYİ RTE YAPTI FARKINDA DEĞİL BİZ BUNLAR YÜZÜNDEN DAHA ÇOOOK TL NİN DEĞER KAYBETMESİNİ GÖRÜRÜZ..
@vatandas_1982_nnvbo böyle büyük harflerle filan yazıyorsan kesin pensilvanyadasındır.
@vatandas_1982_nnvbo PEKİ MESELENİN ASLINI SEN GÖRMÜYOR OLABİLİR MİSİN? GÜZEL BİR DAVRANIŞI BİR ANDA SENİN ELİNDE TENEKE HALİNE GETİRİVERMİŞSİN. "YALAMA" TABİRİNİZ ÇOK İĞRENÇ.
@alitilki bu ülkede her doğruyu konuşanı neden fetöcü ilan ediyorsunuz.adam yalanmı yazımış.16 yıldır hep vatandaş kemer sıkıyor.ama kendileri burunlarından kıl aldırmıyorlar.
@vatandas_1982_nnvbo yalamaya yalama denir git olmayana ver sarayı olana değil
@taha26 ARKADAŞIM MESELENİN ASLI 16 YILIN SONUNDA DEVLETİN YANLIŞ POLİTİKALARI YÜZÜNDEN TL NİN DEĞER KAYBEDİP VATANDAŞINDA HALA BU YANLIŞI YAPANLARA CELLADINA AŞIK OLMUŞ İDAM MAHKUMU GİBİ (stockholm sendromu) AT GÖZLÜĞÜ TAKIP OLANI BİTENİ GÖRMEMESİ DEĞİLMİDİR %52 İÇİN SÖYLÜYORUM BUNU.. GÜZEL DAVRANIŞ DEDİĞİN ŞEYİ ÖNCELİKLE SİYASİ POLİTİKALARI YANLIŞ YAPANLARA HESAP SORMAKTAN GEÇMİYORMU.. TRİLYONLUK VERGİ BORÇLARINI SİLEN DEVLETTEN BAHSEDİYORUM.. YALAMA AZ KALMIŞ HATTA ÜSTÜNE ÇOOK DAHA AĞIR ŞEYLER YAZILACAK BİR HİTAP ŞEKLİ BENCE... SORGULAMAYN BİR TOPLUM YA YALAKASIYLA YA YOK OLMASIYLA ÖNE CKAR
@alitilki EVET DİĞER ADIMDA DRAKULA.. ZAVALLI ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN HER ZAMDA ALIM GÜCÜ DÜŞEN GARİBAN BİR VATANDAŞIM.. ARAMIZDAKİ FARKİ SÖYLİYİM OKUYORUM BOL BOL HERŞEYİ AYRICA YANLI YANSIZ BİZİ İLGİLENDİREN HER PROGRAMI İZLEMEYE ÇALIŞIYORUM SADECE YANDAŞ KANALI TAKILI SİZLERDEN FARKLI OLARAK.. SORGULUYORUMDA SORUYOM NEDEN DİYE.. FARKIMIZ BUNLARLA BİTMİYOR AMA EN BELİRGİN OLANLARI ŞİMDİLİK BUKADAR
o kadar fakir var giyecek elbiseleri yok yiyecek adam akıllı yiyecekleri yok , kalkmış gösteriş olsun diye haber olsun diye devlete bağışlıyorsun , gidip fakir fukarayı doyursana bu devlete birşey olmaz merak etme vergilere biraz zam yapar 100 kamyon alacak parayı bir günde toplar yazık ya acınacak durumdayız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler