Emekli maaşında son dakika! Emeklinin bayram ikramiyesi veriliyor! İşte tarih

Emekli Sandığına bağlı emekliler bugün maaşlarını aldı. 12 milyon emeklinin merakla beklediği bin liralık bayram ikramiyesi de 7-8 Haziran'da ödenecek.

Emekli maaşında son dakika! Emeklinin bayram ikramiyesi veriliyor! İşte tarih

Ramazan Bayramı öncesi emeklilere maaş ödemesi başladı. Memur emeklileri için 1 Haziran'da başlayan maaş ödemesi 5 Haziran'a kadar devam edecek.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için de ödeme takvimi öne çekildi. SSK ve Bağ-Kurlular maaşlarını 11-12 ve 13 Haziran'da alacaklar.

TAHSİS NUMARALARINA GÖRE FARKLILIK GÖSTERİYOR

Tahsis numarasının son rakamı 5,7,9 olanlar maaşlarını 11 Haziran'da, 1,3,8 olanlar 12 Haziran'da, 0,2,4,6 olanlar ise 13 Haziran'da maaşlarını alacak.

İşsizlik sigortası ödemeleri de bayram öncesinde yapılacak.

BAYRAM İKRAMİYESİ 7-8 HAZİRAN'DA

Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine 7 Haziran'da, SSK emeklileri ise 8 Haziran'da bayram ikramiyesi ödemeleri yapılacak.

HER BAYRAMDA İKRAMİYE

Bayram ikramiyesi kalıcı olacak. Her yıl Kurban ve Ramazan Bayramları öncesinde emekliler bayram ikramiyesi alacak. Kaynak: TRT Haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
Padişah bize bayram harçlığı veriyor 16 sene nerdeydin... kendi saraylarda yaşar milletin parası ile saltanat süren dünyayı gezer örtülü ödenek paralarından millete bozdurdun dolarları toplar MAN adasına transfer eder bir yüzükle çıktığı yolda milyarca dolar onlarca gemicik bulur ağam bizede harçlık veriyor
Emekliler kuyruk sıralarında bayılırken akp döneminde ikramiye alır oldular kör olun ama Nankör olmayın
ne istedinde vermedik hocam dön artık vatanına diyen baş fetocu Ak Koyunlar Partisi genel başkanı recep
@mah6bsddn4 sen alma la..
@mah6bsddn4 la 1100 maaş sen ne diyon
seçim geliyor dağıtın devletin parasını çıkarlarınız için yoksa bir buğday tanesi vermezsiniz
çevirip çevirip önümüze koymayın verdiğiniz sadakayı
AMMA UZATTINIZ YA SANKİ TİRİLYON BAĞIŞLADINIZ,ZATEN KATVE KAT FAZLASINI HAK EDİYOR İNSANLAR
seçim geldi kandırın milleti milletin parasını kesin kepçe ile yıllar sonra bir defaya mahsus verirn kaşıkla
Emeklilikte Yaşa Takılanlar; 16 yıl seni görmezden duymazdan gelen "Takılmaya devam" diyerek dalga geçen akepe iktidarına ve onun c.bşk. adayına OY VERME.
hepsi oy için :)
Akp bitti
Her 2 senede bir seçim olsa çok güzel olacak, Gökteki artı ve eksi kutup yüklü bulutların yağmuru berekete çevirdiği gibi, Muhalefetle, iktidarın yarattığı, çekişmelerden, EMEKLİ GARİBANLARA bereket yağıyor.
emekliler zengin oldu. hemen kredi ve kredi kartı market borclarına gider o para..
İşsizlerde bayram öncesi ikramiye yok mu? burada da çok oy var!!!
yıllardır sömürdüler ülkeyi . sözde müslüman ülke kafirler bile bizden daha müslüman hakkı neyse adamlara veriyorlar
devlete zaval gelmesin yoksa emeklinin hali harap..
@erogluerkan Emeklinin halini harap edenler utansın.
YETER ARTIK!!! T A M A M...
Maaşların normal zamanında alınması ne zamandan beri müjde oluyor. Maaşlar kaç para haberiniz var mı sizin.. Bırakın yandaşlığı korkmayın ya TV lara çıkıp derdini anlatan gariban emekli, gariban çiftçi gariban ev kadını kadar damı cesaretiniz yok sizin..
akp hukumeti isterse 10.000 tl versin oyum yine muharrem ince'ye :)
Şimdi garibim tüm emeklilerde seviniyordur 1000 TL alacağız diye. Bu ikramiye maaşı 1500 tl olan emekliye 300 tl ikramiye , maaşı 2000 tl olan emekliye 600 tl ve maaşı 3500 tl olan emekliye 1000 tl olacak şekilde verilirse hiç şaşırmayın. Yalan dolan seçim için yapılan primlere kanmayın. Artık bitti TAMAM.
@khael_2018 aynen öyle bende 300 tl aldım
Yeter be kardeşim ikide bir temcit pilavı gibi binliralık ikramiyeyi söylemeseniz olmaz sanki
niye zırt bırt ikramiyeden bahsediyorsunuz seçim öncesi destek mi söyleyinde bilelim.
kit lere kadro versinler söz ben onların adına 1 ben 2 kişinin kşni vermeye razıyım benim gibi herkez razı gelir
OY UĞRUNA NELER YAPILABİLİYORMUŞ ÖĞRENMİŞ OLDUK
görende babasının parasını dağıtıyor gerçi seçim bitsin donumuza kadar geri alacak milletimize şimdiden hayırlı olsun
rüsvetler DAGITILIYOR..VERMEK HARAM ALMAKTA HARAMMI ACABA???NE YAPSAK..ÇARE SU ALACAGIZ AMA OY YOK.. BU SURETLE RUSVET ALMAMIS OLACAGIZ....
HAR VURULUP HARMAN SAVRULMASAYDI EMEKLİYE BÖLE İKRAMİYE ARDARDA MAAŞ VERİLSEYDİ EMEKLİDE KRAL OLURDU VALLAHİ HEPİMİZİN EVİ ARABASIDA OLURDU TATİLDE YAPARDIK VEKİLLLERİN ALDIKLARI MAAŞLARIDA HARAM ETMEZDİK .
şu hain FETÖCÜLERİN eline geçmesinde hükümet akp mhp ittifak kazansın inşallah emekli maaşlarıda düzelir karşı taraf bi kazansa 1 yıl zor dayanır kaçarlar ülke yönetmek dünyaya meydan okumak kolay iş deyil her babayidin karı deyil herşey parada deyil para bi türlü bulunur ülkemiz elden gidince zor bu hain FETÖCÜLER . ABD .uşağı ABD ye hizmet ediyorlar bizide suriye ırak gibi yaparlar iyi günler bizi bekliyor 25 haziranda ülke hayırla başlayacak ama HAİN FETÖCÜLERDE .yok olup bitecekler
@osman_1966_yfkmb senin ağababan akp değilmiydi fetoya her istediğini veren.dön artık deyip gözyaşı diyen.o haine hocaefendi diyen sizdiniz.2002 den önce abyde gidip biat eden değilmi akpnin başındaki.
bu yıllar önceden her bayramda yapılması gereken bir durum sadece seçim sürecine baglı kalınmamalı
Beğenmeyen almasın Almayın engelli maaşlarını Almayın hasta bakım paralarını Almayın 65 yaş üstü ücretsiz toplu taşıma araçlarını Almayın yaşlı bakim parasını Çağırmayin evde Bakım hizmetlerini Kullanmayın köprüleri Kullanmayın Marmaray ı Hastanelerde özel aile hekiminizi Anlayana sadece bunlar yeter.
@ugur_bocegim_2018 Devlet bu hizmetleri vermek için ne üretiyor yada bu değirmenin suyu nereden geliyor soruyor musun hiç sanmam ... hazırda olanlar bitince ne yapacaksın eller havada bekleyeceksin
ben akp ye oy vermeyeceğim ama şu da bir gerçek ne vaad ederse yapıyor. 1.000 tl dedi dağıtıyor. biz kökten chpliyiz başka yolumuz olamaz!!
eyyyyyyy türk milleti Allâhdan korkun biraz daha ne yapsın devlet dunyada açlıkdan ölen binlerce insan var türkiye de kim ölmüş açlıkdan yıllar önce 3 5 yaprak fiş biriktirip sırada ölenler vardı soğuktan kalıcı hastalik lı insanlar vardı gece 4 sırada tenekelerde odun yakıp ziraat bankası önlerinde ateş yakanlar vardı hastanelerden hastasını cenazesini alamayan lar vardı alanlarda senet imzaliyordu daha saysam 3 gün yazmak lazım iki elinizi başınıza götürün gözünüzü kaptın geriye doru başınızı çevirin görürsünüz zaten ama görüp de nankörlük yapanlar var.Allâh devletimize zevalla vermişin.
Memur Emeklileri zaten ayın 1 ve 5 arası aylık emekli maaşlarını alıyorlar.Müjde almaya başlandı deniliyor.
seçimler ne güzel şeyler
merak etmeyin kaşıkla verip kepçeyle alacaklar bunlar hep seçim yatırımı ama yemezler milletin gözü açıldı artık sandıkta kime oy unu vereceğini çok biliyor binlirayla kandıramasınız insanları
millet olarak NAMKOR MİLLETİZ vermeseler vermiyor diyorsunuz verse vay sunun bunun icin verdi diyorsunuz gözünüze dizinize versin
Peki engellilerin hane gelirine bakıp kesilen maaşları ne olacak.kac bin engellinin maaşını kestiniz
@ahmet_bugur_2018 ulan konuşmayım diyorum dayanamıyorum.. akıl fukarısı insanlar akp doneminden once engelli bakici parasi mi vardi da yok kestiler diyorsun eğer evin geliri engelliye bakacak miktardaysa adam tabiiki kesecek bu kadar ac gözlü olmayın..
elhamdülillah buna da şükür Allah devletimize zeval vermesin...eskiden oda yoktu
HÜKÜMETİN BU SEÇİMDE HİÇ PROGRAMI OLMADIĞINDAN CHP'NİN PROGRAMINI KULLANIYOR,16 SENEDİR NEREDEYDİNİZ,AYRICA ÜLKENİN EKONOMİK ÇÖKÜNTÜ BOYUTLARI ÇOK YÜKSEK,TAMAM VERDİNİZ,PEKİ BU KAYNAĞI NEREDEN YARATACAKSINIZ ???,SEÇİM SONRASI ÇOOOKKK CÜMBÜŞ VAR,BAKALIM BUNU EMEKÇİDEN NASIL ÇIKARTACAKLAR.
koyunlar yine bu müjdelere kanarsa her şey müstehak,,makarna,kömür,bulgur,ekmek dağıtmaya ne zaman başlayacaksınız
16 yıldır böyle bir ikramiyeyi ödemeye yanaşmayan akape hükümeti hernedense tamda seçim öncesi böyle bir karar aldı ve emeklilere ikramiye ödeyecek..oy için rüşvetmi diye düşünmeden duramıyor aklını biraz kullanan
sanki devletin kasasından çıkıyor artırın kdvyi artırın vergiyi 100 lira market alışverişi yapın ama ihtiyacınızı karsilamayin seçim öncesi ikramiye valla hoş iyi göz boyuyorsunuz daha önce neredeydiniz ? yi
beğenmeyen almasın nankörlük etmeyin ihtiyacı olan insanlar var tuzunuz kuru boş boş konuşuyorsunuz
Diğer Haberler