"Gebze-Halkalı" seferlerine geri sayımda son bir ay

Gebze'den Halkalı'ya uzanacak, 43 istasyonlu 76 kilometre uzunluğundaki banliyö hattının hizmete açılması için bir aydan kısa süre kaldı.

Deneme sürüşlerinin perderpey devam ettiği, toplam yolculuk süresini 115 dakikaya indirecek ve günlük 1 milyon 200 bin yolcunun taşınacağı hattın 10 Mart'ta yolcu taşımaya başlaması planlanıyor.

Trafik sorununu çözecek! Günde 1 milyon yolcu taşıyacak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Şükür 76km tren yolunu 6 yılda anca yeniliyebildiniz.bide sanki yeni bir tren yoluymuş gibi açılış yapacaksınız.ben olsam utanırım 76km tren yolunu 6 yılda anca yeniliyipte bide açılışını yapmaya.
@ferhat_yilmaz_d4 Neden utansınlar ki? 50 yılda 1 metre bile yapamayanlar var!
@fy79 yeniledikleri yolları yapanlardan mı bahsediyorsun?muhtemelen chp yi kastediyorsun.chp li olmasamda hükümet olamamış bir partiye senin icraatın var mı diye sormak biraz abes değil mi?oyuna girmemiş futbolcuya niye gol atmadın diye sormak gibi birşey.
@fy79 o 50 yılda hiçbirşey yapmayanların yapmadıklarını özelleştirip durdular sanırım.
Yahu şu hattı bahçeşehire kadar uzatsanıza , aynı hattın devamı zaten.İstasyonu da hazır.Bu civarda 200 binden fazla insan yaşıyor , otobüsten başka hiç bir toplu taşıma yok.Üvey evlat muamelesi görüyoruz , bıktık.
bu büyük yatırıma.. hizmete bile mana bulan... kulp takan nankörler de.. gram şeref varsa... bu hatlardaki trenlere binmezler..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler