İstanbul’da icradan satılık hastane

İstanbul Küçükçekmece’de hizmet veren Dr. Sadık Ahmet Hastanesi icradan yarı fiyatına satışa çıkacak.

 İstanbul’da icradan satılık hastane

İcraburada'nın sitesinde yer alan şartnameye göre 2 milyon 280 bin TL değerindeki hastane ruhsatı ve 419 bin TL değerindeki hastane ekipmanları 29 Ağustos 2019 tarihinde açık arttırma usulü ile yarı fiyatına icradan satışa çıkacak.

1996 yılında 75 bin TL sermaye ile kurulan ve Arda Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Limited Şirketi adına işletilen işletmenin 5 ortağı görünüyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan icraburada.com Genel Müdürü Caner Çakı, “İstanbul’da faliyet gösteren özel hastane ekipmanları ve ruhsatı ile birlikte icradan satılacak. Bu ihaleye katılacak olanların sağlık işletmesi ruhsatı alma yetkisinin bulunması gerekiyor. Çok nadir olsa da maalesef özel hastaneler de icralık olabiliyor. Açık arttırma usulü ile yapılacak olan satış sonrasında tıbbi cihazları ve hastane ruhsatını alan kişi yine sağlık sektöründe hizmet vererek sektöre katkı sağlayacaktır” dedi.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
memleketin düştüğü duruma bak bu sadece haber olan birde olmayanlar var esnaf bitti para dönmüyor kimse alacaklarını alamıyor büyük balıklar küçük balıkları tüketiyor allah yardım etsin bizi yönetenlerin keyfi yerinde ekmek elden su gölden nasılsa keyfleri yerinde suriyelilerimiz var şimdi kendi halkını düşünen kim
yazık güzel bir hastane idi
ağlayanın malı gülene hayr etmez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler