Kızılay kurban vekalet bedelini açıkladı

Kızılay kurban vekalet bedelini yurt içi 850 TL, yurtdışı 725 TL olarak açıkladı.

Kızılay kurban vekalet bedelini açıkladı

Kızılay 2019 yılı kurban kesim bedelini açıkladı. Buna göre kurbanlığını Kızılay'a kestirmek isteyen vatandaşlar vekalet bedeli olarak 850 lira ödeyecek.

Yurtdışı vekalet ücreti ise 725 lira olacak belirlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı ise bu yılın kesim bedellerini yurt içi için 890, yurtdışı içinse 725 lira olarak açıklamıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ey müslüman kurban keseceksen hiç bir kurum,kuruluş,vakıfa vs.ye bağışlama.Kurbanını kendin kestir,kendi ülkende fakir akrabandan başlıyarak,konu komşuna,varsa çalışanlarına,ulaşabildiğin işçi,emekli, küçük memurlara,esnaflara,fakir fukaraya dağıt.Her yıl binlerce tonlarca kurban bağışlarını topluyor sözdeTC. dışında sayılarını 51,125,250 diye açıkladıkları ülkelerde hiç ediyorlar.Çünkü akibetlerini kontrol şansımız yok!İşlerine geliyor.Tüm gıda ürünleri gibi et de kendi ülkemizde çok pahalı.Halkımız çok kötü,eksik ve bozuk besleniyor.Sayende bayramda et yesin dua etsin.Halkımızın %75'i fakir
TAKİBİNİ YAPAMADIĞIN VE UGRAŞ VERMEDİĞİN HAYIR HAYIRDAN CIKAR. ENAYİ YE DÖNER, EN İYİSİ BİRAZ GAYRET VE ÇABA İLE KESTİRİP DAĞITMAK EN HAYIRLISI.
bu isten saglam para kaldiriyorlar, kubanlik alsan 1200 maliyeti olacak, boyle hem somuruyorsun hemde kestik ulan, allahta affetsin millette diyorsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler