Konut kredisinde bir indirim daha! TEB, 0,99 faizle konut kredisi kampanyasını yeniledi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi faiz oranında bir kez daha indirime giderek faiz oranını yüzde 0,99'a düşürdü.

Konut kredisinde bir indirim daha! TEB, 0,99 faizle konut kredisi kampanyasını yeniledi

Türk Ekonomi Bankası, konut kredisi faiz oranında bir kez daha indirime gitti.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, TEB, uygun fiyatlamayla kredi veren bankalardan biri olmayı sürdürdü.

TEB'in yeni konut kredisinden faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan,120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faiz oranlı konut kredisi alabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 0,99'a düşürdüklerini belirtti.

Mendi, şunları kaydetti:

"Konut kredilerinde, 2019 yılı boyunca uygun fiyatlar ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek."

KAYNAK:AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
İŞSİZLİK MİLLETİN İLİĞİNE KADAR İŞLEMİŞ.SOSYAL YARDIMLARLA ZOR AYAKDA DURUYOR.HALKIN KANGREN OLMUŞ SORUNLARINDAN UZAK,KENDİNİ BİR DEV AYNASINDA GÖRÜP İNGİLTERE ALMANYA SANIYORLAR.NEMİŞ SGK ZARAR EDRMİŞ.ULAN HANGİ ÜLKEDE KAR EDİYORDA SEN KAR EDECEKSİN.4 DUVAR ARASINDA MİLYONLARCA FERYAT VAR,AYRICA BİRAN ÖNCE EYT ÇIKMALI MİLLET ÇARESİZ
eyt saçmalığından da vazgeçin artık 40 yasında emekli olunmaz ayıptır
hep indirim var her şey pembe, hiç zam yok yerseniz
lA Konut kredileri düşşe ne olucak? Adamlar 250 270 liraya satamadıkları daireleri 340 350 ye iteleyip kol gibi sokuyolar. Bir kaza bela aksiklik boşanma oldu diyelim banka atmaca gibi tepende kaç kişinin evine el koydular. Kelepir ev olur kişininde biraz birikmi olur örnek ev 280 dir kişide 150 200 vardır üstüne kredi çeker aldıgı evde aldıgına deger prim yapıcak yerdedir, kira gibi öder anlarım öyle 250 270lk evi al 350ye üstüne 100 150de faiz öde tepe başı dağ bayır yerde ölme eşegim ölme kimse 10 20 seneki sonraki beton degerini teknolojiyi hesaplamıyor. Altın biriktir kirada dur daha iyi
aynen doğru
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler