Kredi ve kredi kartlarına taksit düzenlemesi

BDDK'dan önemli haber! Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, kredi ve kredi kartlarıyla ilgili yeni düzenlemeleri duyurdu!

Yapılan düzenlemelere göre hangi ürünlerde ne kadar taksit yapılabileceği de belli oldu

Hangi ürün kaç taksitle alınabilecek?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
cep telefonunda ve bilgisayarda kredi kullandırılarak 12 taksit var ama kredi kartında yok bu ne saçma bir iş amaç banka mı kazansın bilgisayar günümüz ihtiyacı. öğretmen ödev veriyor internetten . vergisinin dahi yüzde 8e düşürülmesi gerekli
Yaani...Kredi kartımdan taksitlendirsem faiz ödemeyecekken, telefon alımı için beni kredi ile bankaların kucağına atan kafa nasıl bir kafadır. Kredi kartı ile aldırmıyorsan kredi ile de aldırma o zaman anlarım, gider tuşlu nokia kullanırım ama gücüm yetmiyorsa niye kredi çekeyim, kartımla alıp kartıma ödesem ölürmüsünüz, saçma sapan, zırva bir kanun.
@warsaw Ayıkmadın mı hala. Vergi üzerine vergi ödüyoruz bir üründen ve buda onların hoşuna gidiyor. Yoksa kredi kartına taksit kaldırılmazdı. Zaten milletini düşünen bir zihniyet yok ki burbur tartışalım.
@warsaw BUNUN ADI VATANDAŞI FİNANS KURUMLARİNA PEŞKEŞTİR. ASIL HAYİNLİK BUDUR. KREDİYİ BEDAVA Mİ VERİYO BANKA. AMA KART BEDAVAYA KREDİLENDİRİYOR. HANİ O KURTAJ DEDE SOYTARİSİ NE DİYOR; HAYİNLEEE NEEAPTİ !
e basımızdakı sayın buyukler vatandasın cebındekı herseyı sınırlıyorsun da bankaların butun herseyıne neden karısamayız serbest tıcaret dıyıp ıstedıklerı faızlerı verıyorsunuz onlara neden dusurun suraya dıyemıyorsunuz adaletınız bumu
sömürüyolar bakalım nerde suyumuz bitecek
para olmadığı için kredi kartlarından yararlanan insanlar artık ondanda yararlanamayacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler